Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
faksas (8 46) 34 59 10
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:


Mokytojai taip pat mokosi

Gruodžio 11–13 d. progimnazijoje vyko programos „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus mokyklų mainų partnerystės projekto „Learning Differently!“ (Mokau(si) kitaip!“) trumpalaikis jungtinis darbuotojų mokymo renginys. Iš Bulgarijos, Kroatijos, Lenkijos bei Rumunijos atvyko 2 mokyklų direktoriai bei 6 mokytojai, kurie dalyvaudami kūrybinėse dirbtuvėse, diskusijose, metodiniuose užsiėmimuose, stebėdami atviras pamokas, veiklas, iš progimnazijos mokytojų sėmėsi patirties, kaip ugdyti mokinių skaitymo bei rašymo gebėjimus. Projekto partneriai, dalyvavę mokymo renginyje, teigė, kad šios trys dienos, kupinos įdomių veiklų, tikro kolegiško dalijimosi, buvo labai naudingos. Tikimės, kad mokymosi veiklų metu kilusios idėjos bus įgyvendintos projekte dalyvaujančiose mokyklose, kad mokiniai pajaus šio projekto naudą.

Šis projektas dalinai finansuojamas iš Europos Sąjungos „Erasmus+“ programos lėšų, remiant Europos Komisijai. Šis straipsnis (pranešimas) atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už medžiagos turinį ir už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.