Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
















Projektai

2020–2021 m. m.

MOKYKLOS IR MIESTO PROJEKTAI

Eil. Nr. Projektas Mokytojai Dalyviai
1. Projektas „Matuoju ir skaičiuoju“ S. Jurkevičienė 3b klasės mokiniai
2. Projektas „Mano knygelės“ S. Jurkevičienė 3b klasės mokiniai
3. Projektas ,,Gamtos spalvos“ R. Serapinienė 3v klasės mokiniai
4. Projektas ,,Skaitau Lietuvą“ G. Škimelytė 4c klasės mokiniai
5. Projektas ,,Pažink bites“ G. Škimelytė 4c klasės mokiniai
6. Projektas „Draugauju su knyga“ R. Sirusienė 4v klasės mokiniai
7. Projektas ,,Medžiai“  

 

R. Serapinienė,

S. Jurkevičienė,

V. Gaidjurgienė

2–3 klasių mokiniai
8. Projektas „Lietuvos dėlionė. Kėdainių kraštas“ A. Liaudanskas,

V. Paškauksienė,

I. Baldinienė,

R. Jonaitienė,

A. Jankauskienė

7–8 klasių mokiniai
9. Projektas „Pi diena“ S. Kazelskienė,

R. Bakevičienė,

J. Daugintė,

R. Sidorovienė

5–8 klasių mokiniai
10. Projektas, skirtas paminėti Žemės dienai J. Būtaitė,

S. Jakovlevienė

8 klasių mokiniai
11. Integruotas IT-geografijos projektas „Vanduo gyvybės šaltinis“ S. Jakovlevienė 8 klasių mokiniai
12. Tęstinis projektas Europos kalbų dienai paminėti V. Bučmienė 5–8 klasių mokiniai
13. Projektas „Tangrama“ S. Kazelskienė,

J. Daugintė

5–8 klasių mokiniai
14. Ketvirtų klasių mokinių kūrybinis projektas „Christmas  Greetings“ V. Uždanavičienė,

R. Martyšiūtė-Jarašiūnė

5–8 klasių mokiniai
15. Projektas „Paveikslai iš antrinių žaliavų“ V. Venskienė 5–8 klasių mokiniai
16. Projektas „Piešiame taškeliais“ S. Kazelskienė,

R. Bakevičienė,

J. Daugintė,

R. Sidorovienė

5–8 klasių mokiniai
17. Projektas „Gedminų rajonas masteliu 1:500“ S. Kazelskienė 5–8 klasių mokiniai
18. Projektas „Mastelis“ R. Bakevičienė,

R. Sidorovienė

5–8 klasių mokiniai
19. Projektas „Simetrija“ S. Kazelskienė,

R. Bakevičienė,

J. Daugintė,

R. Sidorovienė

5–8 klasių mokiniai
20. Klaipėdos miesto ikimokyklinio

ugdymo įstaigų ir miesto bendrojo ugdymo mokyklų 1–4 klasių mokinių sveikos gyvensenos skatinimo projektas „Auginu ir augu pats“

D. Remeikienė,

J. Širvienė

Ikimokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogai, mokiniai
21. Tęstinis tarpmokyklinis projektas „We are Friends“ (dalyvauja Gedminų progimnazijos  ir „Verdenės“ progimnazijos 4 klasių mokiniai) V. Uždanavičienė,

R. Martyšiūtė-Jarašiūnė

4 klasių mokiniai
22. Tarpmokyklinis projektas su „Gabijos“ progimnazija „Bendraukime be ribų“ R. Yaburova,

N. Deviatajeva

8 klasių mokiniai

 

RESPUBLIKINIAI PROJEKTAI

Eil. Nr. Projektas Mokytojai Dalyviai
1. ESF projektas „Rašymo įgūdžių gerinimas diegiant virtualias aplinkas trijose veiklą tobulinančiose mokyklose“ A. Liaudanskas,

A. Jankauskienė

7 klasių mokiniai
2. Projektas „Savaitė be patyčių“ R. Kadžiulienė,

A. Plūkienė,

R. Perminienė,

V. Aliubavičienė,

D. Stasiulienė

1–8 klasių mokiniai
3. Projektas „Rašau Lietuvos vardą“ I. Baldinienė 5–8 klasių mokiniai

 

TARPTAUTINIAI PROJEKTAI

Eil. Nr. Projektas Mokytojai Dalyviai
1. „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus Mokyklų mainų partnerystės projektas „Learning Differently!“  D. Gaučytė,

V. Gaidjurgienė,

A. Jankauskienė,

J. Lastauskienė,

A. Liaudanskas,

V. Paniuškienė,

A. Petrovskij,

D. Stasiulienė,

I. Sudeikienė

8 klasių mokiniai
2. „Erasmus+“  2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projektas „Historical treasures of Europe“ R. Bakevičienė,

V. Bučmienė,

R. Gedmontienė,

A. Jankauskienė,

R. Jonaitienė,

G. Kaunaitė,

A. Liaudanskas,

A. Norkienė,

S. Rudelis

8 klasių mokiniai
3. Tarptautinis Nordplus programos

Nordplus Junior paprogramės

projektas „Earth Harmony Living“

I. Anužienė,

K. Rudelienė

 

7–8 klasių mokiniai
4. NordPlus Junior paprogramės projektas „21st Century Lesson“ S. Rudelis,

R. Gedmontienė,

K. Rudelienė,

G. Jonauskas,

S. Kazelskienė,

V. Paškauskienė,

I. Sudeikienė,

D. Gaučytė

 
5. Programos „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus mokyklų mainų partnerystės projektas „Occupy the future“ K. Rudelienė,

S. Rudelis,

G. Jonauskas

7–8 klasių mokiniai
6. Programos „eTwinning“ projektas „European Day of Language – 2020“ V. Bučmienė 5–8 klasių mokiniai
7. Programos „eTwinning“  projektas “Exchanging cards round the year” V. Bučmienė 5–8 klasių mokiniai
8. Programos „eTwinning“ projektas „Compelling and healthful learning“ D. Remeikienė,

J. Širvienė,

R. Serapinienė

1–3 klasių mokiniai
9. Programos „eTwinning“  projektas „Robos4kids“ A. Norkienė 5–8 klasių mokiniai
10. Progamos „eTwinning“ projektas „Human Rights: through culture and heritage“ G. Jonauskas,

S. Rudelis

7–8 klasių mokiniai