Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
faksas (8 46) 34 59 10
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:














Neformaliojo vaikų švietimas

 

Klaipėdos Gedminų progimnazijos                                                            

NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO TVARKARAŠTIS

2018-2019 m. m.

 

Eil.

nr.

Programos pavadinimas Mokytojas Val. sk. Vieta Savaitės dienos
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
1.      IT būrelis

„Spalvotasis Logo pasaulis“

*tęstinė 2016-2017 m.m. programa

D. Gaučytė 2 101 kab.   13.00-14.40

1-4 kl.

     
2.      IT būrelis

„LOGO pasaulis“

*tęstinė 2015-2016 m.m. programa

I. Sudeikienė 2 102 kab.       12.05-13.45

1-4 kl.

 

 
3.      Sporto būrelis

„Judam“

L. Eirošė 2 Aktų salė 13.00-14.45

1-4 kl.

       
4.      Dailės būrelis

,,Spalvų šokis“

R. Sirusienė 2 302 kab.   13.00-13.45

1-4 kl.

  13.00-13.45

1-4 kl.

 
5.      Vokalo būrelis

„POP studija“

E. Martinkevičienė 4 Muz. kab. 13.00-13.45

1-2 kl.

13.55-14.40

3-4 kl.

13.00-13.45

1-2 kl.

  13.55-14-40

3-4 kl.

6.      Teatro būrelis

,,Teatrinukai“

V. Paniuškienė 2 223 kab.

(210)

        13.55-15.30

5-8 kl.

7.      Literatūrinės kūrybos būrelis

„Studija A“

R. Ivanauskas 1 216 kab.   13.55-14.40

5-8 kl.

     
8.      Socialinių įgūdžių būrelis „Mano emociukai“ V. Aliubavičienė 1 315 kab.     13.55-14.00

5-8 kl.

   
9.      Technologijų būrelis

„Jaunieji staliai“

S. Freitakas 2 Technologijų kab.   14.45-16.30

5-8 kl.

     
10.   „Skaitau su draugu“ L. Jurkuvienė 2 Etnokultūros erdvė Pagal atskirą grafiką
11.   Vokalo būrelis

,,Tavo muzika“

P. Barzinskis 2

1-4 kl.

 

5

5-8 kl.

 

202 kab.

13.55-14.40

1-4 kl.

 

  13.55-14.40

1-4 kl.

 

   

 

14.45-16.30

5-8 kl.

 

  14.45-16.30

5-8 kl.

 

  13.00-13.45

5-8 kl.

 

12.   Muzikos būrelis

Instrumentinis ansamblis

N. Dzimidienė 2

1-4 kl.

4

5-8 kl.

 

Aktų salė

  14.45-15.30

1-4 kl.

 

15.30-17.15

5-8kl.

  14.45-15.30

1-4 kl.

 

15.30-17.15

5-8kl.

 
13.   Tautinių šokių kolektyvas

,,Gedmina“

L. Klepeckaitė – Diržininkienė 2 Aktų salė       13.00-14.40

5-8 kl.

 
14.   Tyrinėjimo ir eksperimentavimo būrelis

„Mažoji laboratorija“

D. Stasiulienė

 

D. Remeikienė

2

 

2

305 kab.         13.00-15.00

2-4 kl.

15.   Sporto būrelis

„Esu sveikas, nes judu“

N. Triuškienė 2 Sporto salė 13.55-15.30

5-6 kl.

       
16.   „Jaunųjų skaitytojų klubas“ I. Balsienė 2 Etnokultūros erdvė     13.55-15.15

5-6kl.

   
17.   Šokių būrelis

„Šokio paletė“

V. Domarkienė 6

1-4 kl.

4

5-8 kl.

210 kab. 14.45-16.30

5-8 kl.

13.00-14.40

1-4 kl.

13.00-14.40

1-4 kl.

14.45-16.30

5-8 kl.

13.00-14.40

1-4 kl.

(akt. salė)

 

Sudarė:

Neformaliojo vaikų švietimo koordinatorius, mokytojas – metodininkas Paulius Barzinskis