Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
Raštinė: 8(46)346109
Faksas: 8(46)345910
El. p.: mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:

Dėl daiktų saugojimo spintelių

Gerbiami tėveliai,
 
Progimnazijoje yra įrengtos įmonės „ČikuRaku“ daiktų saugojimo spintelės. Kad neužtruktų raktų bei sutarčių pristatymas, pageidaujančius naudotis spintelėmis įmonės atstovai kviečia registruotis jau dabar. Jūsų užsakymą paruoš ir pristatys rugsėjo pirmosiomis dienomis. 
Naujiems mokiniams ir visiems pageidaujantiems naudotis spintele registracija vyksta internetu:
 
Kainas, galiojančias progimnazijoje, galite rasti plakatuose prie spintelių. 
Kilus klausimams bet kada galima kreiptis el. paštu pagalba@cikuraku.lt arba telefonu +370 619 188 90 (Dirbame I-V 8-17val.)
Esamiems naudotojams niekas nesikeičia, spintelės lieka tos pačios. 
Sąskaitos bus išsiųstos el. paštu bei rasite  spintelėse.

Klaipėdos Gedminų progimnazija

fasadas

 

Įvyko tradicinis Sauliaus Štombergo 3×3 krepšinio turnyras

a60f95e6048a6076bc6ca88177633fab_LBirželio 8 dieną, Klaipėdoje vyko 3×3 krepšinio turnyras, skirtas pagerbti Europos čempioną, klaipėdietį, Saulių Štombergą. Turnyras tradiciškai vyko Sauliaus Štombergo garbei įrengtoje krepšinio aikštelėje, prie Gedminų progimnazijos. Šią aikštelę nuolat prižiūri ir ja rūpinasi Gedminų progimnazija. Prieš turnyrą, kasmet, aptvarkoma krepšinio aikštė, pakeičiami tinkleliai ir surengiama krepšinio šventė visiems norintiems joje dalyvauti. Šiemet turnyre dalyvavo 27 komandos. Iš jų 3 atvyko net iš Vilniaus. Turnyrą organizavo Klaipėdos krepšinio mokykla, kartu su sporto klubu „Apelsinas“ ir Gedminų pagrindine mokyka. Prieš turnyrą dalyvius pasveikino ir paskatino siekti aukštumų krepšinyje, pats Europos čempionas Saulius Štombergas, Sporto klubo „Apelsinas“ vadovas Tomas Kesminas ir Klaipėdos krepšinio mokyklos direktorius Laimonas Šapkauskas. Visą dieną vyko įdomios rungtynės ir savo amžiaus grupių prizininkais tapo:

1 grupė (2009-2010 m.g.)

 1. Turbo 123 (Titas Pudžiavelis, Jūnė Šapkauskaitė, Arnas Erlickis).
 2. Vyturys (Dominykas Adomaitis, Kristupas Žilevičius, Kristupas Stankus, Domantas Jefimovas).
 3. Geriausi vaikai (Martynas Mykolaitis, Mantas Želvys, Kajus Kazbaras).

2 grupė (2008 m.g.)

 1. Auksiniai vaikai (Deividas Paulauskas,Dovydas Sipavičius,Dovydas Inokaitis).
 2. Crazy boys (Gediminas Gintalas,Mindaugas Zalikas,Edvinas Niuniavas,Lukas Gedvilas).
 3. Auksinis žaibas (Armandas Mažrimas,Mindaugas Navickas,Kristupas Dabšys).

3 grupė (2007 m.g.)

 1. Klaipėdos buliai (Nikita Čikunov,Tauras Kesminas, Simas Šarakauskas)
 2. Turim atsirevanšuoti (Tadas Augustauskas, Matas Liotisas, Dominykas Agajev)
 3. Krepšinio vilkai (Deividas Kazragys, Justas Kazlauskas, Lukas Dambrauskas)

4 grupė (2005-2006 m.g.)

 1. Bebrų užtvanka (Adrijus Bružas, Adrijus Auškalnis, Airidas Savinas)
 2. Tornado NBA (Dominykas Tulminas, Faustas Lubickas, Matas Škarnulis, Urtė Šapkauskaitė)

5 grupė (2003-2004 m.g.)

 1. Jumex (Edgaras Pilybas, Mantas Mockevičius, Rokas Jocys)
 2. Knašius veža (Emilis Mazilaiuskas, Justas Vaičius, Nojus Pabrieža, Domantas Darbutas)
 3. Kamuolių dievai (Mantas Overlingas, Simas Bičkauskas, Arminas Dolashyjan)

1998 m.g. ir vyresni

 1. Bar team (Karolis Jundulas, Nedas Daukšys, Jonas Lukauskas)
 2. Klaipėdos krepšinio mokykla (Vilius Šermokas, Lukas Glotnis, Karolis Kavalenka, Edgaras Rimša)
 3. KRČ spalvoti (Rokas Rudgalvis, Deividas Momkus, Nojus Druseika)

TARPTAUTINIAM PROJEKTUI ‘LETTERS AROUND US’ – NACIONALINIS KOKYBĖS ŽENKLELIS

1d klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos Daivos Remeikienės, dalyvavo vykdant tarptautinį eTwinning programos projektą ‘Letters around us’ („Raidės aplink mus“). Gedminiečiai projektą vykdė kartu su Lenkijos ir kitų Lietuvos miestų pradinukais.

Projekte dalyvavę mokiniai, klasėje pažinę raides, išmokę jas parašyti:

 1. Artimoje aplinkoje fotografavo įvairius objektus, augalus ir jų dalis, kas primena raidės formą.
 2. Dailės ir darbelių pamokose piešė raides, jas vaizduodami kaip tam tikrus objektus.
 3. Partnerės mokyklos vykdė bendras pamokas, kurių metu pristatė nacionalines raides.

Projektas buvo integruotas į mokomąją veiklą, dėl ko, mokymasis buvo interaktyvus, kūrybiškas, veiklos įdomios, tiriamosios ir labai patrauklios vaikams. Šių veiklų metu teorines žinias vaikai taikė su tyrinėjimu, artimos aplinkos stebėjimu, žaidimu ir kūryba. Manau, tai leido pirmokams lengviau įsiminti raides, skatino juos domėtis raidėmis ir skaitymu. Mokiniai mielai įsitraukė į tiriamąją veiklą, labai susidomėjo raidžių pasauliu. Patiko susipažinti, bendrauti Skype, pasikeisti dovanėlėmis su Lenkijos, rusų tautybės mokiniais.

Respublikinėje švietimo įstaigų projektų parodoje „Projektų mugė“ projektas laimėjo Skaitymo skatinimo nominaciją.

Projekto metu sukurti produktai tapo mokymosi priemone ikimokyklinukams ir yra padovanoti Klaipėdos l/d „Pušaitė“

Projekto svetainė: https://twinspace.etwinning.net/30878/pages/page/173746

Gedminų progimnazijos komanda buvo įvertinta, ir jai už puikų projekto vykdymą ir rezultatus buvo suteiktas Nacionalinis Kokybės ženklelis. Projekte dalyvavę mokiniai apdovanoti eTwinning mokinio kokybės ženkleliais.

Kokybės ženklelis – tai konkretus pripažinimas mokytojams ir mokykloms, kad jų eTwinning veikla pasiekė aukštą lygį. Mokiniams tai – paskatinimas už jų pastangas, o visai mokyklai – viešas jų pasiryžimo siekti kokybės bei atvirumo europinėje bendradarbiavimo veikloje pripažinimas.

Kokybės ženklelis

Pažymėjimas mokiniui

eTwinning_Kokybes-zenklas_200x200px

Naujų uniformų užsakymas

Gerbiami tėveliai (globėjai, rūpintojai),

siuvyklos „Savitas stilius“ ir firmos „Trelė“ atstovai kviečia atvykti būsimų 1, 5 klasių ir naujokų mokinių tėvelius (globėjus, rūpintojus)  užsakyti uniformas (megztukus, marškinėlius) savo vaikams.

Jūs laukiami kartu su vaiku progimnazijoje birželio 27 d. Atstovai priims užsakymus 16.00 -20.00 val. Užstatas už užsakymą – 10 eur.

Platesnė informacija apie pasiūlą ir kainas progimnazijos svetainės paskyroje  „Paslaugos“ >> „Uniformos“.

Megztukus galima užsakyti ir elektroninio pašto adresu  stilius.savitas@gmail.com

 

Lietuvos Vakarų krašto Dainų šventė – 2017

Birželio 11-osios vakarą Klaipėda aidėjo tūkstančiais balsų ir tautiška muzika – vasaros estradoje finišavo Lietuvos Vakarų krašto dainų šventė, skirta Mažosios Lietuvos dainų šventės 90-mečiui, kurioje dalyvavo ir mūsų mokyklos liaudiškų šokių kolektyvas „Gedmina“. Į jubiliejinę šventę, kuri vyko dvi savaitgalio dienas, suvažiavo daugiau kaip 7 tūkstančiai tautinę dainą, šokį ir muziką puoselėjančių žmonių iš visos Lietuvos.

AUGINU IR AUGU PATS. LINKSMIEJI PERSONAŽAI

KLAIPĖDOS MIESTO IKIMOKYKLINIŲ IR BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ 1-4 KLASIŲ PROJEKTO-KONKURSO „AUGINU IR AUGU PATS. LINKSMIEJI PERSONAŽAI“ BAIGIAMASIS RENGINYS
Prieskonių darželis — puošnu, kvapnu, malonu, sveika, o jo įrengimo sąnaudos nedidelės. Pakvietėme jį įsirengti ant savo grupės, klasės palangių Klaipėdos miesto ikimokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigas. Kartu su vaikais stebėti sėklų dygimą, augalo augimą. Iš augalų sukurti linksmus personažus kūrybinėms veikloms.
Šią iniciatyvą organizavo Gedminų progimnazijos mokytojos Daiva Remeikienė, Jurgita Širvienė ir Klaipėdos universiteto botanikos sodas. Dalyvių darbus vertino, kūrė eilėraščius pagal atsiųstus personažus lietuvių prozininkas, poetas Sigitas Poškus. Baigiamajame projekto renginyje, kuris vyko birželio 7 dieną, šeši projekto dalyviai apdovanoti edukaciniais užsiėmimais botanikos sode: Gedminų progimnazijos 2v klasė, l/d „Obelėlė“ „Žirniukų“ grupė, l/d „Eglutė“ „Pelėdžiukų“ grupė, Tauralaukio progimnazijos „Pelėdžiukų“ grupė, l/d „Versmė“, „Vyturio“ pagrindinės mokyklos 2d klasė.
Klaipėdos miesto ugdymo įstaigų vaikai ir jų pedagogai noriai prisijungė prie šios veiklos. Įsirengė prieskonių darželius-palanges. Savo veiklas fotografavo ir dalinasi savo idėjomis.
Iniciatyva skatinamas mokinių domėjimasis augalais stebint ir pažįstant pagrindines augalų augimo ir vystymosi sąlygas. Taikomi ekologinės daržininkystės principai. Gilinamos vaikų žinios apie augalų panaudojimo galimybes. Ugdoma gamtojauta, kruopštumas, atsakomybė, savarankiškumas.
Projektas susilaukė ir žiniasklaidos dėmesio, reportažas parodytas Balticum televizijos žiniose: https://youtu.be/jGPEnBuDUpc
Projekto dalyvių veikų ataskaitos patalpintos adresais: https://klaipedospradinukai.jimdo.com/projektai/, https://www.ku.lt/botanikos-sodas/

Penktoji pavasarinė „Mažoji laboratorija”

Šiais metais, jau tradiciniu tapęs, penktasis pavasarinis „Mažosios laboratorijos“ renginys sukvietė penkių miesto mokyklų: Martyno Mažvydo, Tauralaukio , „Versmės“ , Gedminų progimnazijų ir Gilijos pradinės mokyklos mokinius tyrinėti, iš naujo, giliau pažinti kasdienius aplinkos daiktus ir reiškinius.

Šių metų renginio tema: „Muilas, higienos reikmenys“. Mažieji tyrinėtojai gilinosi kaip, kada, iš ko buvo gaminamos šiandien mums taip įprastos higienos priemonės, kokie buvo jų pirmtakai.

Vaikai sužinojo, kodėl dideliame stiklainyje žvakė dega ilgiau nei mažame, kodėl pradūrus balioną iešmeliu jis nesprogsta ir dar daug juos supančios aplinkos paslapčių. Susižavėjimu degė vaikų akys gaminant „Dramblių pastą“, lipdant sniego besmegenius gegužės mėnesį, o ypač įdomu buvo patiems pasigaminti ir leisti milžiniškus muilo burbulus. Ačiū 1d klasės mokinės Adrijos Domarkaitės mamai Aivai už iniciatyvą ir bendradarbiavimą vykdant veiklas.

Renginio sumanytojos ir vykdytojos direktoriaus pavaduotoja ugdymui D. Stasiulienė, pradinių klasių mokytoja D.Remeikienė, logopedė A.Musonienė, specialioji pedagogė L.Daubarienė.

 

Tėvų edukacinė grupė ,,LAIPTAI, KARTU GALI BŪTI LENGVA“

 

sdr

Nuo kovo iki balandžio mėn. progimnazijoje vyko  Tėvų edukacinė grupė ,,Laiptai. Kartu gali būti lengva“.  Užsiėmimus vedė progimnazijos psichologė Rasa  Perminienė  ir socialinė pedagogė  Vilma Aliubavičienė. Užsiėmimų metu tėvai mokėsi geriau pažinti ir suprasti savo vaikus, pasidalino savo patirtimi,  jausmais ir problemomis. Tėvai baigę programą,  džiaugėsi įgytomis žiniomis bei pasidalinta patirtimi.

 

Respublikinis konkursas „Uždavinys eilėraštyje“

20170525_090754Balandžio mėnesį 5 b klasės mokiniai, inicijuojami matematikos mokytojos Jurgitos Alčauskienės ir lietuvių kalbos mokytojo Roberto Ivanausko, eiliuotai kūrė matematinius uždavinius. Geriausieji Emos Bieliauskaitės, Mato Dargio, Erikos Kraujelis, Armando Kirkučio Gustės Lastauskaitės, Karolinos Petravičiūtės, Austėjos Ramonaitės,  Ugnės Rimkutės, Rasos Ruškytės darbai išsiųsti  į respublikinį konkursą „Uždavinys eilėraštyje“. Labai džiaugiamės, kad Ugnės Rimkutės eilėraštis „Praradimas“ tarp 5–6 klasių užėmė I vietą.

Dėkojame mokiniams už kūrybiškumą ir sveikiname Ugnę!

O dabar kviečiame visus išspręsti uždavinį:

Praradimas

Trijų ir pusės metrų eglė

Pavasarį  nudžiūvo girios pakrašty.

Į dešimt gabalų vienodų

Supjaustė ją senelis medkirtys.

 

Ir tempė jis po gabalą namo

Eglinės nuostabios medienos.

Ar kada nors kas nors žinos,

Kiek centimetrų atima toks gabalas iš kiemo?

Žemaičių vyskupija vakar ir šiandien

Šių metų gegužės 24d., „Aukuro“ gimnazijoje vyko moksleivių mokslinė konferencija „Žemaičių vyskupija vakar ir šiandien“. Konferencijoje dalyvavo ir pranešimą skaitė 8e kl. mokiniai Deimantas Blankas ir Nedas Markauskas. Mokiniai pristatė temą: „Žemaičių Kalvarija- sakralinės vietos ir pamaldumo tradicijos“.