Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
Raštinė: 8(46)346109
Faksas: 8(46)345910
El. p.: mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:

Klaipėdos Gedminų progimnazija

fasadas

 

ATVIROS BENDRUOMENĖS DIENA

Spalio 26 d. mokykloje organizuojama Atviros bendruomenės diena.

1-8 klasių mokinių tėvai, globėjai kartu su vaiku/ais laukiami nuo 10.00-13.00 ir nuo 17.30-19.30 val. Kabinetų rodyklė bus skelbiama 1 aukšto fojė, skelbimų lentoje.
Administracija

Sveikiname

Sveikiname 3b kl. mokinę Vytautę Triuškaitę, laimėjusią  I-ąją vietą  (9-10 metų grupėje) vaikų piešinių konkurse ,,Malūnų kaimo talismanas“,  dėkojame mokytojai Indrai Sudeikienei.

Konkurso nugalėtojai šventės metu apdovanoti HBH Malūnų kaimo prizais. I vietos laimėtojams įteikti vardiniai ,,Malūnų kaimo vaiko“ bilietai bei diplomai. Visų konkurso dalyvių kūryba eksponuojama ,,Malūnų kaime“.

Sveikiname

3b kl. mokinė Vytautė Triuškaitė ,,Jaunojo dizainerio“  konkurse laimėjo  pagrindinį prizą. Sveikiname Vytautę ir jos mokytoją Indrą Sudeikienę.

Judrioji mugė

Rugsėjo 29 d. „Švyturio“ arenoje „Judriosios mugės“ metu vyko ir 2016-2017 m. m. Klaipėdos miesto mokinių sporto žaidynių „Mero taurei“ laimėti apdovanojimai. Džiaugiamės, kad mūsų mokiniai bendroje įskaitoje Klaipėdos mieste – pirmi! Prizą ir taurę įteikė meras Vytautas Grubliauskas.

Sveikiname mūsų sportininkus ir dėkojame kūno kultūros mokytojams N.Triuškienei, T.Karinauskui, M.Krakiui ir L.Šapkauskui!

Pasaulinė košės diena

Spalio 10 d. minima Pasaulinė košės diena. Minėdami šią dieną 1a kl. (mokytoja L. Eirošė), 1b kl. (mokytoja J. Jankutė), 1c kl. (mokytoja G. Škimelytė) mokiniai dalyvavo projekte „Košės diena“.  Vaikai skanavo ,,Malsenos“ košes, atliko edukacines užduotis dovanotose knygelėse ir susipažino su sveikos mitybos principais. Veikla išties buvo prasminga ir  džiuginanti mokinius.

Tūkstantmečio vaikai

Spalio 5 dieną mūsų mokyklos 7e klasės mokiniai Neringa Janukonytė ir Ainaras Butkus dalyvavo Lietuvos televizijos konkurso „Tūkstantmečio vaikai“ filmavime. Į Vilnių mokinius lydėjo juos mokančios istorijos mokytoja Indrė Baldinienė, geografijos mokytoja Vilma Paškauskienė ir gausi 7e klasės mokinių palaikymo komanda.

Filmavimo metu buvo daug jaudulio, įdomių ir sunkių klausimų, teisingų ir klaidingų atsakymų, džiugių ir nusivylusių palaikymo komandų šūksnių. Na o kaip sekėsi Neringai ir Ainarui, kviečiame pažiūrėti laidą spalio 22 dieną.

Septintokai skaitė eiles poeto Vytauto Mačernio tėviškėje Šarnelėje ir aplankė Šaltojo karo muziejų Plateliuose

Rugsėjo 29d. ankstų rytą Gedminų mokyklos 7e ir 7b klasių mokiniai pajudėjo  link Žemaičių Kalvarijos – link Šarnelės – poeto Vytauto Mačernio tėviškės. Lietuvių kalbos mokytoja Vilhelmina Paniuškienė pakvietė savo mokinius paskaityti mėgstamus ir išmoktus poeto eilėraščius. Po šaltu rudenio dangumi, prie kapo eilės nuskambėjo ypač jautriai, prasmingai ir nuoširdžiai. Nuotaiką sukurti pavyko. Tada patraukta link Platelių – Šaltojo karo muziejaus. Čia istorijos mokytoja Indrė Baldinienė atskleidė to meto istorinę bei politinę situaciją, vaikai galėjo matyti muziejaus parengtą ekspoziciją, bandė užsidėti dujokaukes. Išvyka tiesiog puiki – nuotaika, lietuvių kalbos ir istorijos pamokos netradicinėje aplinkoje, dar ir juokas draugų būryje – pats geriausias laikas visiems!

Tarptautinių programų sinergija bendrajam ugdymui

Spalio 3-5 d. anglų k. mokytoja K. Rudelienė dalyvavo Švietimo mainų paramos fondo organizuotuose nacionaliniuose mokymuose „Tarptautinių programų sinergija bendrajam ugdymui“. Renginio tikslas – skatinti bendrojo ugdymo sektoriaus darbuotojus integruoti įvairių tarptautinių programų siūlomus įrankius ir įgyvendinti švietimo projektus; taip pat skatinti pažengusius tarptautinių programų dalyvius dalintis savo patirtimi ir gerinti vykdomų projektų kokybę.

Mokymuose dalyvavo virš 100 bendrojo ugdymo sektoriaus darbuotojų.  Mokytoja K. Rudelienė  pristatė mūsų progimnazijos patirtį – skaitė pranešimą tema „Ugdymo turinio praturtinimas projektinėmis veiklomis“.

Learning through eTwinning

Spalio 3 – 6 dienomis direktoriaus pavaduotojas ugdymui, šokio mokytojas Saulius Rudelis Tbilisyje (Gruzija) dalyvavo eTwinning programos kontaktiniame seminare “Learning through eTwinning” („Mokymasis su eTwinning“), į kurį susirinko daugiau nei 80 meninio ugdymo dalykų, istorijos, etnokultūros, užsienio kalbų mokytojų iš Jungtinės Karalystės, Lenkijos, Prancūzijos, Latvijos, Vokietijos, Azerbaidžano, Turkijos, Ukrainos, Vengrijos bei Lietuvos.

Seminaro plenarinio posėdžio metu kalbėjo Gruzijos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos bei Gruzijos Europos ir Euro-Atlantinės integracijos ministerijos atstovai, aptartas naujas požiūris į mokyklą bei Gruzijos švietimo sistemos integracijos kelias į Europą.

Britų tarybos mokyklų ambasadorius, Tarptautinių mokyklų partnerių specialistas, Pasaulio mokymosi asociacijos narys Chris Williams savo pranešime pristatė geros bei efektingos  partnerystės vykdant projektus faktorius.

Seminaro metu dalyviai buvo supažindinti su kai kuriais eTwinning įrankiais, taip pat gavo naudingų patarimų apie Web2.0 mokymo priemones ir metodus, turėjo išskirtinę galimybę dalyvauti projektų planavimo procese su mokytojais iš įvairių šalių, kartu mokytis, kalbėtis ir diskutuoti apie aktyvų mokymą ir mokymąsi. Mokytojas Saulius Rudelis kartu su mokytojais iš Lenkijos, Gruzijos, Vengrijos bei Jungtinės Karalystės užregistravo projektą „That’s the way we celebrate!“, kuriame dalyvaus ir  Gedminiečiai.

Mokytojų festivalis

Spalio 4 dieną pradinių klasių mokytojos Greta Kreišmontaitė ir Ieva Marozaitė dalyvavo Kaune vykusiame pirmajame ,,Mokytojų festivalyje”. Renginio metu mokytojos turėjo galimybę pasiklausyti žymių žmonių (L. Mažylio, A. Tapino ir kitų) pranešimus. Pranešėjai kalbėjo apie tarpdisciplininį mokymą, mobiliųjų telefonų integraciją ugdyme, emocijų valdymą, mokytojo autoriteto, ryšio su mokiniais svarbą. Vėliau vykusiose kūrybinėse veiklose buvo suteikta galimybė susipažinti su choreografu, aktoriumi ir šokėju G. Ivanausku bei iš arčiau prisiliesti prie šokio bei teatro subtilybių. Pedagogės grįžo pasisėmusios naujų idėjų, gerų emocijų, gautą informaciją pritaikys savo pamokose.