Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
faksas (8 46) 34 59 10
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:


Skelbiami priimtų mokinių sąrašai

Pirmokų sąrašas 2018–2019 m. m.

Penktokų sąrašas 2018–2019 m. m.

2–4 ir 6–7 kl. mokinių sąrašas 2018–2019 m. m.

Priimtų mokinių  tėvelius prašome atvykti į progimnaziją pasirašyti mokymosi sutartis ir pristatyti išsilavinimo dokumentus į 114  kabinetą (raštinę) birželio 18–30 d.

Dokumentų priėmimo laikas:

I–IV: 8.00–16.45

V: 8.00–15.30

Pietų pertrauka: 12.00–13.00

Nuotrauką elektroninio pažymėjimo užsakymui siųsti el. paštu  foto@gedminai.lt nurodant mokinio vardą, pavardę ir klasę.​
​Informaciją, kaip nupaveiksluoti vaiką mokinio pažymėjimui gauti, rasite čia
Nedalyvavusiems mokyklinės uniformos matavimuose mokykloje užsakymą siųskite elektroninio pašto adresu stilius.savitas@gmail.com.  Informaciją apie reikiamus pateikti duomenis rasite čia.
 
Naujiems mokiniams ir visiems pageidaujantiems naudotis spintele registracija vyksta internetu www.čikuraku.lt/noriu
 

Klaipėdos Gedminų progimnazija

fasadas

 

Mokymo(si) veiklos Norvegijoje

Birželio 18 – 22 dienomis Gedminų progimnazijos komanda, vadovaujama direktoriaus pavaduotojo ugdymui Sauliaus Rudelio, dalyvavo paskutiniame programos „Erasmus+“  2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekto „ACTIVE in NATURE, ENJOYING the NATURE!“ susitikime Norvegijoje – Engerdal barne-og ungdomsskole mokykloje. Mokymo(si) veiklų metu mokiniai dalyvavo netradicinio ugdymo veiklose mokykloje, Blokkodden laukinės gamtos muziejuje bei Gutulia nacionaliniame parke, kuriame išbandė projekto metu sukurtą gido programėlę Android išmaniesiems įrenginiams, skirtą kiekvienos šalies partnerės nacionaliniam parkui pažinti.

Mokytojai susipažino su Norvegijos švietimo sistema, dalijosi gerąja patirtimi organizuojant formalųjį ir neformalųjį ugdymą: diskutavo apie mokymo metodus, pamokos vedimo formas, edukacines aplinkas, apžvelgė nuveiktus darbus, pristatė projekto metu sukurtus galutinius produktus vietos bendruomenei.

Komandos nariai, visą savaitę mokydamiesi daugiakultūrinėje aplinkoje, įtvirtino bendradarbiavimo, komunikavimo užsienio kalba įgūdžius, pažino Norvegijos gamtą bei kultūrą.

Mokymo(si) veiklų akimirkos

https://www.youtube.com/embed/47mD0m9l3Fg

Šis projektas dalinai finansuojamas iš Europos Sąjungos Erasmus+ programos lėšų, remiant Europos Komisijai. Šis straipsnis (pranešimas) atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už medžiagos turinį ir už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą

Biblioterapija „Aukso pieva“

Klausantis skaitymų iš Č. Milošo romano „Isos slėnis“, kiekvienam iškilo savi vaizdiniai: gimtieji namai, jaukūs vienkiemiai, upės vingis, obelų sodai, saulėje nokstantys pomidorai, kūrenamos krosnies kvapas ir žmonės…

Mintimis vaikščiojom po „aukso pievą “, kurią turi kiekvienas. Ji gyva, žydinti ir galinti pamaitinti kiekvieną užklydusį. Ši pieva saugo gyvybės jėgą, net jeigu viskas aplinkui griūva. Yra tokių dalykų, kurie nesunaikinami, o perduodami iš kartos į kartą per kraują, mintis ir sugrįžta sapnuose. Todėl, kai pritrūksta jėgų, nuolat grįžtame į savo   „aukso pievą“, kur trykšta gyvybės šaltinis. Mes esame šios pievos augmenija, nors svajonės žlunga, svajotojai pražūva, mūsų sielos esmė stebuklingai lieka gyva ir atgaivinama to, kas nesunaikinama.

Gėris niekada neišnyksta, jis įsismelkia į pasąmonę ir kartais prasiveržia, tada regime „aukso pievą“, joje mes jaučiamės saugūs ir ramūs…

 

 

 

 

Projektui „Let’s learn English together!“ suteiktas nacionalinis kokybės ženklelis

Už puikų programos „eTwinning“ projekto „Let’s learn English together!” vykdymą bei rezultatus buvo suteiktas Nacionalinis kokybės ženklelis. Sveikiname anglų kalbos mokytoją Vitą Uždanavičienę ir jos mokinius.

Istorinis Vytis

Gegužės 25 dieną Valdorfo pedagogikos elementus taikančių klasių (3v, 4v, 5v, 6v) mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje “Istorinis Vytis“, kurios metu geriau susipažino su LDK istorine heraldika ir svarbiausiais valstybės simboliais. Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai įvaldę gamybos techniką, turėjo galimybę patys pasidaryti Vyčio vėliavėlę arba aitvarą. Edukacinis renginys Klaipėdos Gedminų progimnazijoje buvo organzuojamas bendradarbiaujant su Lietuvos valdovų rūmų muziejumi ir yra skirtas paminėti Lietuvos valstybingumo šimtmetį. Edukacinį užsiėmimą vedė edukatorė Vida Kaunienė.

Gedulo ir vilties diena

Birželio 15 dieną Klaipėdos Gedminų progimnazijoje buvo paminėta Gedulo ir vilties diena. 5v, 5d, 7c, 7b, 7d dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje “Raktai iš paliktų namų…”, kurios metu mokiniai dar kartą prisiminė lietuvių tremties istorijas ir tautos netektis. Mokiniai gamino senovinius raktus, kurie simbolizuoja tremtinius ir jų tuščius namus, skaitė tremtinių istorijas, žiūrėjo dokumentinius filmus “Ledo vaikai”, “Misija Sibiras”, rašė savo mintis, kodėl svarbu atsiminti šį skaudų Lietuvai įvykį.

Ugdymo karjerai projektas-iniciatyva „Šok į tėvų klumpes“ 2018

Klaipėdos Gedminų progimnazijos bendruomenė 2018 metų gegužės-birželio mėnesiais dalyvavo respublikinėje iniciatyvoje ,,Šok į tėvų klumpes“. Šio  ugdymo karjerai projekto tikslas – suteikti progą mokiniams artimiau susipažinti su tėvų, senelių ar artimųjų darbovietėmis, profesijomis.

Gausus būrys Klaipėdos Gedminų progimnazijos 5–8 klasių mokinių su klasių auklėtojais ir dalykų mokytojais lankėsi įvairiose tėvelių, senelių, giminaičių darbovietėse, susipažino su įvairiausių profesijų darbo specifika, darbo sąlygomis. Mokiniai turėjo galimybę sužinoti, kaip dirba jų artimieji. Labai džiaugiamės, kad artimieji sugebėjo suderinti mūsų apsilankymo vizitus, rado laiko parodyti bei papasakoti apie savo darbą, profesijas.

Metų Gedminietis – 2018

Kaip ir kasmet, gegužės pabaigoje organizuojamas nominacijų vakaras ,,Metų Gedminietis“, kurio metu pagerbiami ir apdovanojami iškiliausi mūsų progimnazijos mokiniai ir mokytojai. Šįsyk mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai buvo pakviesti į Klaipėdos kultūros fabriką, kur visų jų laukė dovana-staigmena – Klaipėdos jaunimo teatro spektaklis ,,Voro vestuvės“.

Džiaugiamės ir didžiuojamės visais, aktyviai dalyvavusiais olimpiadose, renginiuose, projektuose, festivaliuose bei sporto varžybose.

,,Siekiant savo užsibrėžtų tikslų svarbiausia yra ne tai, ką įgyjate, o tai, kuo tampate.“ Zig Ziglar

 

Nominaciją ,,UŽ PASIEKIMUS MOKSLO SRITYJE“ laimėjo

6e kl. mokinė Ūla Atkočiūnaitė

Mokytojos: Indrė Baldinienė, Asta Jankauskienė, Regina Gedmontienė, Kristina Rudelienė.

 

Nominaciją ,,UŽ PASIEKIMUS MENO SRITYJE“ laimėjo

8e kl. mokinės Roberta Rubežiūtė ir Augustė Trinskytė

Mokytoja Edita Martinkevičienė.

 

Nominaciją ,,METŲ VILTIS“ laimėjo

7e kl. mokinys Ainaras Butkus

Mokytojos: Vilma Paškauskienė, Indrė Baldinienė, Vilhelmina Paniuškienė, Regina Gedmontienė.

 

Nominaciją ,,UŽ PASIEKIMUS SPORTO SRITYJE“ laimėjo

Gedminų progimnazijos lengvosios atletikos mergaičių komanda ir berniukų  komanda

Treneris Mindaugas Krakys

 

    Nominaciją ,,METŲ PROJEKTAS“ laimėjo

Tyrinėjimo ir eksperimentavimo skatinimo projektas „Auginu ir augu pats“

Koordinatorės Daiva Remeikienė, Jurgita Širvienė.

 

Nominacija ,,METŲ PADĖKA“skirta

Respublikinio projekto ,,Informatika pradiniame ugdyme“ vykdytojams: pradinių klasių mokytojai Indrai Sudeikienei, pradinių klasių mokytojai Daivai Gaučytei, pradinių klasių mokytojai Jūratei Jankutei, pradinių klasių mokytojai Vilmai Gaidjurgienei, informacinių technologijų mokytojui Gediminui Jonauskui, direktoriaus pavaduotojai ugdymui Daivai Stasiulienei.

“100 DEŠIMTUKŲ KLUBO” NARIAI 2018 m.

 

Eil. Nr. Vardas, pavardė Klasė
1. Neda Usonytė 5d
2. Vesta Trapkauskaitė 5v
3. Mintė Girdenytė 6b
4. Elzė Jokubaitytė 6b
5. Erika Ieva Kraujelis 6b
6. Rusnė Šakinytė 6b
7. Ema Bieliauskaitė 6b
8. Austėja Ramonaitė 6b
9. Gustė Lastauskaitė 6b
10. Rasa Ruškytė 6b
11. Laurita Ambraškaitė 6d
12. Rugilė Viskontaitė 6d
13. Beatričė Jankauskaitė 6d
14. Vaiva Kurlytė 6d
15. Lilija Vibrytė 6e
16. Ūla Atkočiūnaitė 6e
17. Brigita Drungilaitė 6v
18. Benas Jakavičius 6v
19. Vytautė Galdikaitė 6v
20. Ligita Juciūtė 6v
21. Brigita Pociūtė 6v
22. Gabija Vičytė 7a
23. Aistė Galminaitė 7a
24. Eglė Razmaitė 7c
25. Ana Rodnova 7c
26. Deimantė Mickutė 7b
27. Vakaris Montvilas 7b
28. Meda Ramanauskaitė 7b
29. Justė Paulauskaitė 7b
30. Ainaras Butkus 7e
31. Melanija Erciūtė 8d
32. Ugnė Lastauskaitė 8d
33. Urtė Jankutė 8e
34. Roberta Rubežiūtė 8e
35. Greta Mendelytė 8e

 

LIETUVOS VAKARŲ KRAŠTO DAINŲ ŠVENTĖ, SKIRTA LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO 100-MEČIUI – KLAIPĖDOJE!

2018 m. birželio mėn. 9-10 dienomis Klaipėdoje vyko tradicinė Lietuvos vakarų krašto dainų šventė, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui, kurioje dalyvavo ir mūsų progimnazijos liaudiškų šokių kolektyvas​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ „Gedmina“.  Šiemetinėje Klaipėdos dainų šventėje dalyvavo per 230 meninių kolektyvų, daugiau nei 6500 dalyvių iš visos Lietuvos.

Programos „eTwinning“ kontaktinis seminaras Prahoje

  Gegužės 31- birželio 3 dienomis direktoriaus pavaduotoja ugdymui, lietuvių kalbos mokytoja Asta Jankauskienė dalyvavo programos „eTwinning“ kontaktiniame seminare „United in Cultural Diversity“  Čekijoje, Prahoje.

   Net 42 įvairių dalykų mokytojai iš Gruzijos, Norvegijos, Vokietijos, Čekijos Respublikos, Bulgarijos, Slovakijos, Lenkijos, Italijos, Latvijos, Kroatijos, Ukrainos, Portugalijos, Lietuvos kartu mokėsi, dalijosi gerąja programos „eTwinning“ projektų įgyvendinimo, IKT įrankių naudojimo patirtimi. Šis seminaras buvo skirtas surasti partnerių naujiems projektams, parengti naujus projektus, ssupažinti su „eTwinning“ ir kitais IKT įrankiais, kuriuos galima naudoti projektinėse veiklose, siekiant aktyvaus, įtraukaus mokymo.

Dalyviai jau pirmąją seminaro dieną susipažino su siūlomų projektų idėjomis. Mokytojai rinkosi labiausiai patikusias projektų idėjas, diskutavo, būrėsi į projektų grupes. Asta Jankauskienė kartu su mokytojais iš Gruzijos, Čekijos, Kroatjos, Lietuvos užregistravo projektą „Virtual travel“, kuris vyks rugsėjo – gruodžio mėn.

    Tai buvo puiki patirtis kiekvienam seminaro dalyviui lavinti savo anglų kalbos, bendravimo ir bendradarbiavimo, projekto planavimo bei vertinimo įgūdžius, susirasti partnerius naujam projektui.