Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
Raštinė: 8(46)346109
Faksas: 8(46)345910
El. p.: mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:

Klaipėdos Gedminų progimnazija

fasadas

 

Ateik. Pamatyk. Sužinok. „Projektų mugė-2017“

Projektų-Mugė_head-1024x386Balandžio 12 d. Klaipėdos Gedminų progimnazijoje vyks jau II-oji respublikinė švietimo įstaigų projektų paroda „Projektų mugė”, kurios  tikslas – sudaryti galimybes keistis gerąja projektinės veiklos patirtimi, pristatyti projektų teikiamą naudą bendruomenei, užmegzti kontaktus naujiems projektams vykdyti. Mugėje kviečiamos dalyvauti ikimokyklinio, bendrojo lavinimo bei neformalaus švietimo įstaigų bendruomenės, komandos, mokytojai.

Mugės metu pristatytiems projektams bus skiriamos nominacijos. Nominantai bus apdovanoti vertingais rėmėjų prizais, kuriuos įsteigė VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, UAB „Prezentacijų spektras“, UAB „Humanitas”, leidykla „Alma littera“ , UAB „Biznio mašinų kompanija“, leidykla „Šviesa“, UAB „Roshen“, MB „Creator Japonicus“, UAB „EIT Sprendimai“, UAB „Lantelis“, Lietuvos nacionalinis kultūros centras, UAB „3D prototipai“, UAB „Officeday“, Fotoskrydis, UAB „Logitema“, LCC tarptautinis universitetas, Klaipėdos pedagogų švietimo ir kultūros centras, Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija, UAB „Isku Baldai“, Švietimo mainų paramos fondas.

Taip pat bus skirtos atminimo dovanėlės bei padėkos raštai dalyviams.

Mugės dalyviams bei lankytojams bus organizuojamos kūrybinės dirbtuvės, paskaitos, seminarai. Nemažai kūrybinių dirbtuvių bei veiklų bus orientuotos į mūsų jaunuosius mugės lankytojus, kurių metu jie  atsidurs XXI a. pamokoje su iPad, improvizuos forumo teatre, susitiks su skraidančių dronų entuziastu, išbandys medžio apdirbimo stakles, virtualią realybę, susipažins su 3D konstruktoriais iš Japonijos.

Lankytojai apsilankę „Mugėje“ turės galimybę ne tik asmeniškai pabendrauti su projektų vykdytojais, užmegzti kontaktų savo projektams, pasisemti idėjų, bet ir susipažinti su interaktyviomis mokymo(si) priemonėmis, programine įranga švietimui, virtualios realybės bei 3D turinio pritaikymo ugdyme galimybėmis. Išbandys virtualizuotą (vCloudPoint) kompiuterių klasę, Newline Trutouch interaktyvų ekraną, 3D spausdintuvus, lazerį, šiuolaikišką technologijų kabineto įrangą, ISKU baldus mokykloms, edukacinius robotus, interaktyvius priedėlius. Bus pristatytos mokytojo įgarsinimo pamokoje technologijos, savitarnos spausdinimo paslauga, interaktyvūs I3-learning sprendimai.

Savo edukacines programas pristatys Lietuvos Jūrų muziejus,  LDM Prano Domšaičio galerija, „Roshen“ saldainių fabrikas.

Visas naujienas publikuojame socialiniame tinkle „Facebook“ 

Mugę organizuoja VšĮ „Edukateka“Klaipėdos Gedminų progimnazija ir Švietimo mainų paramos fondas kartu su socialinias partneriais – Klaipėdos pedagogų švietimo ir kultūros centru bei Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Ugdymo ir kultūros departamento švietimo skyriumi. Informacinis „Projektų mugės“ rėmėjas – dienraštis „Vakarų ekspresas“.

 

Vaikų ir jaunimo populiariosios vokalinės muzikos festivalis „Svajonė“

20170318_155928

Kovo 18 dieną, Gedminų progimnazijos mergaičių vokalinis ansamblis (mok. K. Ruzveltienė), dalyvavo Šilutėje vykusiame Respublikiniame vaikų ir jaunimo populiariosios vokalinės muzikos festivalyje „Svajonė“. Festivalyje dalyvavo arti 300 dainininkų, todėl tai buvo puiki šventė, kurioje turėjome progą sudainuoti savo išmoktas dainas ir išgirsti bei pamatyti kitus atlikėjus. Ansamblis atliko dvi dainas: nuotaikingajį „Labas“ ir lyriškesnį „Užmigę žirgeliai“. Džiaugiamės dar viena šaunia išvyka ir puikiu pasirodymu.20170320_095337

Projektas „Pi šypsosi Lietuvai“

Matematikos mėgėjų Pi diena švenčiama kovo 14 d. „3/14“ datos formate reiškia – „mėnuo/diena“. Pi – iracionalusis skaičius, kurio apytiksli reikšmė yra 3,14.

5–8 klasių mokiniai atliko projektinį darbą „Pi šypsosi Lietuvai“. Pritaikę savo matematines žinias, braižė skirtingo skersmens skritulius, matavo jų ilgius, apskaičiavo π.  Mokiniai, panaudoję savo kūrybines galias, kiekviename skritulyje išreiškė emociją, kurios visos kartu sudarė labai gražią Lietuvos trispalvę, taip paminėdami kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Matematikos kūrybinių – projektinių darbų konferencija „Matematika už lango“

Kovo 14 dieną Gargždų Vaivorykštės gimnazijoje vyko matematikos kūrybinių – projektinių darbų konferencija „Matematika už lango“, kurioje dalyvavo ir Gedminų progimnazijos mokinės.

Eglė Jankaitytė, Karina Malyševa ir Greta Augaitytė (6d kl.) skaitė pranešimą „Iris folding technika matematikos pamokose“,  Gabrielė Balsevičiūtė, Mireta Rutytė, Neda Gustytė, Ana Rodnova (6c kl.) pristatė video pranešimą „Skaičiai Klaipėdoje“.  Mokines konferencijai ruošė matematikos mokytojos R. Bakevičienė ir S. Kazelskienė.

Užmigę žirgeliai

Kovo 15 dieną, Gedminų progimnazijos mergaičių vokalinio ansamblio duetas – Viltė Tvardauskaitė ir Sonata Sakalauskaitė (mok. K. Ruzveltienė), dalyvavo Klaipėdos Vyturio pagrindinėje mokykloje vykusiame duetų konkurse „Dviese“. Mergaitės pirmą kartą dainavo duetu, jos atliko dainą „Užmigę žirgeliai“. Džiaugiamės, kad duetas įgavo naujos patirties dainuojant ne tik žiūrovams, bet ir komisijai.
17311566_10212702432022706_1494382409_o 17357766_10212702432062707_1641534148_o

IT-geografijos projektas ,,Jie yra šalia mūsų“, skirtas Žemės dienai

 

Š.m. Kovo 14 dieną mūsų mokykloje vyko IT-geografijos projektas, skirtas Žemės dienai paminėti ,,Jie yra šalia mūsų“. Šia proga 8b, 8c, 8d, 8e klasių mokiniai kurdami filmus siekė praplėsti žinias apie pasaulyje ir Lietuvoje retus bei nykstančius augalus, gyvūnus.

 IT vyr. mokytoja Sonata Jakovlevienė

Geografijos mokytoja Jovita Būtaitė

GEDMINIEČIAI „IT varžybose 2017“ užėmė II-ąją vietą

Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (KMTP) 2017 kovo 15 dieną vyko moksleivių „IT varžybos 2017“. Jose dalyvavo IT mokytojos Astos Norkienės 7-ų klasių mokinių komanda: Arijus Baldinas, Melanija Erciūtė, Titas Yoashino, Kasparas Zdančius. Mūsų „GEDMINIEČIŲ“ komanda varžybose užėmė garbingą II-ąją vietą. Buvome patys jauniausi, tik 7-okai, tačiau nugalėjome „Vėtrungės“, „Varpo“, „Žemynos“ gimnazijų komandas, Moksleivių saviraiškos centro komandą, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos ir kitas komandas. Mus nugalėjo tik Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos komanda „ABAKAS“. Linkime Gedminų progimnazijos mokiniams  sėkmės ir ateityje!


Gedminiečių žygis „Eik taip, kaip eina LAISVĖ“, skirtas Kovo 11-ajai paminėti.

Kiekvienas gali pasirinkti, kaip švęsti LAISVĘ: vieni švenčia tyliai, kiti gi negali, nemoka džiaugtis tyliai. Tokių, garsiai besidžiaugiančių savo laisve yra ir Gedminų progimnazijoje. Šiemet Kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, Gedminiečiai šventė netradiciškai. Daugiau nei 100 mokinių, nešini Trispalve, skambant lietuviškoms dainoms, žygiavo nuo Melnragės iki Girulių, trumpam stabtelėdami ne tik išsiberti smėlio iš batų, bet ir Lietuvos himną sugiedoti bei sušokti Transkverą. Užkopę į Girulių kalną, stovyklavietėje, žygeiviai vaišinosi gardžia, ant laužo kepta kiaušiniene. Gedminiečiai tikrai myli Lietuvą, o ar mylit ją Jūs?

IT pamoka su „Telia“ svečiu A.Gedminu

2017 m. kovo 13 d. IT mokytoja Asta Norkienė ir jos 6A ir 6E klasių mokiniai į informacinių technologijų pamoką pasikvietė „Telia“ atstovą A.Gedminą. Svečias vedė pamoką tema „Būk saugus naudodamas išmaniąsias technologijas“. Diskutavome apie tai, kad jei išeidami iš namų rakiname duris, kodėl neužrakiname savo telefono ekrano? Jeigu gatvėje nesėdame į nepažįstamojo automobilį, kodėl sutinkame draugauti su bet kuo „Facebook“ ar kitame socialiniame tinkle? Kalbėjome, kaip netapti patyčių auka,  kodėl svarbu nesityčioti iš kitų? Kaip blogiečiai gali, panaudojant bluetooth ar  wi-fi, norėdami įlįsti į jūsų telefoną ar kompiuterį ir panaudoti ten esančius duomenis.

Nupieškime Lietuvos Nepriklausomybės dieną pasitinkančią Klaipėdą

Kovo 11-ajai paminėti Klaipėdoje buvo organizuota piešinių paroda „Nupieškime Lietuvos Nepriklausomybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“. Joje dalyvavo ir 1b klasės mokiniai (mokytoja Daiva Gaučytė). Vaikų piešiniai buvo iškabinti Klaipėdos senamiestyje. 1b klasės mokinys Artūr Repnikov laimėjo III vietą 1-2 klasių grupėje.