Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:


Klaipėdos Gedminų progimnazija

fasadas

 

Rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams.

Kaip padėti pirmokui pasiruošti mokyklai?

Pilietinė akcija „Vilties aitvaras“

Progimnazijos 7a, 7b, 7c, 7d ir 7v klasių mokiniai per virtualias lietuvių kalbos ir literatūros, istorijos pamokas minėjo Gedulo ir vilties dieną (birželio 14 d.), prisiminė lietuvių tremties istoriją, skaitė ir aptarė tremtyje gyvenusių žmonių atsiminimus ir skaudžius išgyvenimus. Taip pat šie mokiniai dalyvavo pilietinėje akcijoje „Vilties aitvaras“ ir atskleidė savo kūrybiškumą, kurdami savo aitvarus, nes „Aitvaras“ kaip simbolis, žmonių sąmonėje turi teigiamą prasmę – jis, kaip ir žmonių svajonės, yra laisvas ir plazdenantis ore. Žmonės, kurie buvo ištremti, neteko visko: Tėvynės, namų, artimųjų, laisvės ir galimybės rinktis. Tačiau svajones, viltį galėjo turėti, neišsiduodami ir tvirtai saugodami savo širdyje. Geriausi mokinių darbai buvo išrinkti ir sudėti į virtualią mokinių darbų parodą. Kviečiame pasižiūrėti šią parodą:

Mokinius ruošė ir pilietinėje akcijoje dalyvavo mokytojos: I. Baldinienė, G. Kaunaitė,  A. Jankauskienė.

5A PADĖKA VISIEMS MOKYKLOS MOKYTOJAMS

Mieli Gedminų progimnazijos Mokytojai,

5a klasės mokiniai nori visiems Jums padėkoti už šiuos mokslo metus, už šį nelengvą mokymosi nuotoliniu būdų etapą, už buvimą kartu, už  kantrybę, už abipusį supratimą. Likime Jums gražios artėjančios vasaros, gero poilsio, šiltų saulėtų dienų!!!

INFORMACIJA DĖL UNIFORMŲ UŽSAKYMO

Naujų uniformų užsakymas (marškinėlių, megztukų, sarafanų) numatytas birželio 16 d. 8.30–12 val. ir birželio 19 d. 14.00–18.00 val.
Uniformų mugė (galimybė įsigyti pigiau tvarkingą dėvėtą uniformą) vyks progimnazijoje birželio 15 d. 16.30–18 val.
Pageidaujantys gali uniformą užsisakyti tiesiogiai iš tiekėjų: 
  • Marškinėlių užsakymą  vykdo UAB “ Trėlė“  Klaipėdoje. Kontaktai: Šilutės pl. 14, telefonas +37061135655, elektroninis paštas klaipeda@trele.lt ; internetinė svetainė www.trele.lt
  • Megztukų, sarafanų užsakymą vykdo UAB „Savitas stilius“ Šiauliuose. Kontaktai: el. p. uniformos@savitasstilius.lt arba telefonu +37068210490.
Plačiau apie uniformų užsakymą rasite progimnazijos interneto svetainėje adresu http://www.gedminai.lt/n/paslaugos/uniformos/

MOKINIŲ PRIĖMIMAS 2020–2021 MOKSLO METAMS

Jau vyksta prašymų mokytis 2020–2021 mokslo metais Klaipėdos Gedminų progimnazijoje, mokymo sutarčių pasirašymas. Prašymai priimami ir mokymo sutartys pasirašomos su tais asmenimis, kurie mokinių priėmimo Sistemoje prie Gedminų progimnazijos mato pateikto prašymo būseną „Priimta“. 

Dokumentai priimami kasdien 8.00–12.30 val. 13.00–15.00 val.

Atvykstant būtina pateikti vaiko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, vaiko specialiuosius ugdymosi poreikius įrodančius dokumentus (jei nustatyti).

Svarbu: 

1) dokumentus pasirašyti būtina atvykti į progimnaziją iki birželio 11 d. Neatvykus iki minėtos datos, paskirta mokymosi vieta bus anuliuojama;

2)  atvykstant pasirašyti dokumentų būtina turėti veidą, nosį dengiančią apsauginę kaukę, progimnazijos patalpose dezinfekuotis rankas, laikytis saugaus atstumo nuo kito asmens. Esant vienu metu daugiau interesantų būtina palaukti eilės mokyklos kiemelyje.  Prašome atvykti be vaikų;

3) visa aktuali informacija dėl 1, 5 klasės bus pateikta prašymų pateikimo metu paruoštame informaciniame pranešime;

4) naujų uniformų užsakymas numatytas birželio 16 d. 8.30–12 val. ir birželio 19 d. 14.00–18.00 val. Uniformų mugė (galimybė įsigyti pigiau dėvėtą uniformą) vyks progimnazijoje birželio 15 d. 16.30–18 val.

5) naujai atvykstančių mokinių fotografavimas mokinio pažymėjimui vyks uniformų užsakymo dienomis;

5) pasikeitus karantino sąlygoms, būsimų pirmų klasių mokinių tėvų bendras susirinkimas progimnazijoje planuojamas birželio 18 d. 17.30 val., būsimų penktų klasių  – birželio 22 d.    17.30 val. Vykstant susirinkimas prašytume atvykti be vaikų. Tebesant draudimams – susirinkimai įvyks rugpjūčio mėnesį. Sekite informaciją interneto svetainėje.  

Priėmimo į progimnaziją klausimais informuoja raštinės administratorė Rita Baltrimė, tel. 8 643 81472, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Stasiulienė, tel. 8 645 55913.

Gedminų progimnazijos mokinių, tėvų darbų paroda, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai.

Su šeimos diena!

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena

  Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena minima kasmet gegužės 7-ąją dieną.  Šiais metais ši diena mūsų šaliai vėl išskirtinė – esame suvaržyti pasaulį užvaldžiusios pandemijos, užsidarę savo namuose, negalime bendrauti, burtis į grupes. Tačiau galime didžiuotis laisvu žodžiu jau 116 metų. Džiaugiamės, kad Gedminų progimnazijos mokiniai ir mokytojai šią dieną paminėjo skaitydami pasirinktus kūrinius.

   Skaityti ir rašyti savo gimtąja kalba – neįkainojama dovana, kuria galime džiaugtis ir šiandien. Ačiū visiems, dalyvavusiems akcijoje! 

1-4 klasių klasių darbeliai ir gražiausi žiedai progimnazijos mokinių Mamytėms!

Mūsų progimnazijos mokiniai lenkia šalies moksleivius savo gebėjimais

    Vasario 5 d. vyko 3–4 klasių mokiniai dalyvavo Nacionalinės švietimo agentūros organizuotame Nacionaliniame kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkurse, kurio tikslas – mokinių bendrųjų kompetencijų ir bazinių žinių taikymo gebėjimų konkrečiose praktinėse situacijose vertinimas. Konkursu siekiama ugdyti labai svarbius tolesniam mokymuisi ir gyvenimui XXI a. mokinių aukštesniuosius mąstymo gebėjimus, taip pat gebėjimą kūrybiškai taikyti įgytas žinias. Konkursas buvo organizuotas trijose amžiaus grupėse: 3–4 klasių mokiniams; 5–7 klasių mokiniams; 8–10 klasių mokiniams. Šioms grupėms buvo parengtos įdomios ir nuotaikingos skirtingo sudėtingumo užduotys, mokiniams artimu ir smalsumą žadinančiu kontekstu.

     Dalyvavusių konkurse mokinių rezultatai labai džiugina! Konkurso metu kiekvienas mokinys galėjo surinkti 27 taškus. Gedminiečių vidutiniškai surinkta taškų suma (vidurkis) yra 18,71, šalyje – 14,77. Vidutiniškai surinktų taškų dalis % mūsų mokykloje sudaro 69,3, o šalyje – 54,7.

     Konkurso laimėtojų diplomais bus apdovanoti Ugnė Ravaitytė (3b), Povilas Paulauskas (3v), Adrija Domarkaitė (4d). Džiaugiamės ir kitų konkurse dalyvavusių trečiokų pasiekimais. Dėkojame mokytojoms D. Remeikienei, R. Sirusienei, J. Jankutei.