Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
faksas (8 46) 34 59 10
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:














Mokyklos ir miesto

2018–2019 m. m.

MOKYKLOS IR MIESTO PROJEKTAI

Eil. Nr. Projekto pavadinimas Atsakingas Dalyviai
1. Regioninis kultūros edukacijos projektas „Išdrįsk dalintis“ S. Rudelis,

E. Martinkevičienė,

A. Martyšienė,

G. Jonauskas

 
2. Miesto projektas „100 Vilties miesto darbų Lietuvai“ R. Kadžiulienė 1–8 klasių mokiniai
3. Miesto projektas „Auginu ir augu pats“ J. Širvienė,

D. Remeikienė

Ikimokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogai
4. Miesto projektas „Šv. Brunonas Klaipėdoje“ R. Kadžiulienė 1–8 klasių mokiniai
5. Miesto projektas „Keliaujantys mokyklų projektai“ R. Kadžiulienė 1–8 klasių mokiniai
6. Miesto projektas „Kalėdinė išsipildymo akcija“ R. Kadžiulienė,

A. Plūkienė

1–8 klasių mokiniai
7. Tarpmokyklinis projektas su Klaipėdos „Gabijos” progimnazija „Bendraukime be ribų” R. Yaburova,

N. Deviatajeva

8 klasių mokiniai
8. Tarpmokyklinis projektas „Lietuva Europoje“ R. Gedmontienė 8 klasių mokiniai
9. Tęstinis tarpmokyklinis projektas „We are Friends” su „Verdenės” progimnazijos 4 kl. mokiniais V. Uždanavičienė,

R. Martyšiūtė-Jarašiūnė

4 klasių mokiniai
10. Mokyklinis ekologinis gamtos mokslų projektas „Pagalba Žemei“ F. Alonderis 5–8 klasių mokiniai
11. Mokyklinis projektas „Įdomioji matematika“ R. Bakevičienė 5–8 klasių mokiniai
12. Mokyklinis projektas „Patyriminis ir emocinis ugdymas partnerystę kuriančioje mokykloje“ I. Balsienė 5–8 klasių mokiniai
13. Mokyklinis projektas „Matų ratas“ V. Bunevičiūtė-Kudinova 3v klasės mokiniai
14. Mokyklinis projektas „Švari aplinka“ V. Bunevičiūtė-Kudinova 3v klasės mokiniai
15. Mokyklinis projektas „Knyga – geriausia mano draugė“ L. Eirošė 2a klasės mokiniai
16. Mokyklinis projektas „Mokausi pats ir mokau kitus“ D. Gaučytė,

I. Sudeikienė

3b, 4b klasių mokiniai
17. Mokyklinis projektas „Sportuoju – esu sveikas“ D. Gaučytė,

I. Sudeikienė

3b, 4b klasių mokiniai
18. Mokyklinis projektas „Mano miestas“ R. Gedmontienė 7 klasių mokiniai
19. Mokyklinis projektas „Kalėdiniai atvirukai“ S. Jakovlevienė 5–8 klasių mokiniai
20. Mokyklinis projektas „Mano svajonių profesija“ S. Jakovlevienė 5–8 klasių mokiniai
21. Mokyklinis projektas „Pavasariniai žiedai“ S. Jakovlevienė 5–8 klasių mokiniai
22. IT-geografijos projektas, skirtas Kalnų dienai S. Jakovlevienė 5–8 klasių mokiniai
23. IT-geografijos projektas, skirtas Žemės dienai S. Jakovlevienė 5–8 klasių mokiniai
24. Mokyklinis projektas „Metų laikai“ S. Jurkevičienė 5–8 klasių mokiniai
25. Mokyklinis projektas „Augu sveikas ir stiprus“ S. Jurkevičienė,

R. Serapinienė,

R. Sirusienė

1–2 klasių mokiniai
26. Mokyklinis projektas „Gedminų mastelis“ S. Kazelskienė 5–8 klasių mokiniai
27. Mokyklinis projektas „Pažink savo kraštą – Žemaitiją“ G. Kreišmontaitė 3a klasės mokiniai
28. Mokyklinis projektas „Skaityk ir domėkis“ G. Kreišmontaitė 3a klasės mokiniai
29. Mokyklinis projektas „Pažink Europą“ G. Kreišmontaitė 3a klasės mokiniai
30. Mokyklinis projektas „Istorijos labirintuose“ L. Eirošė,

V. Kupšienė,

J. Širvienė

4 klasėsių mokiniai
31. Mokyklinis projektas „Spartakiada“ M. Krakys,

L. Šapkauskas,

N. Triuškienė

5–8 klasių mokiniai
32. Mokyklinis projektas „Atrask mane dar šiandien“ V. Paniuškienė 5–8 klasių mokiniai
33. Mokyklinis projektas „Let‘s Sing“ R. Martyšiūtė-Jarašiūnė, V. Uždanavičienė 2 klasių mokiniai
34. Mokyklinis projektas „Spelling Bee“ R. Martyšiūtė-Jarašiūnė, V. Uždanavičienė 3 klasių mokiniai
35. Mokyklinis projektas „Christmas Greeting“ R. Martyšiūtė-Jarašiūnė, V. Uždanavičienė 4 klasių mokiniai
36. Mokyklinis projektas „Pažink savo kraštą – Žemaitiją“ I. Marozaitė 3c klasės mokiniai
37. Mokyklinis projektas „Pažink, stebėk, atrask“ I. Marozaitė 3c klasės mokiniai
38. Mokyklinis projektas „Mokyklos parko ir tvenkinio gyvūnai ir augalai“ A. Liutkuvienė 5–6 klasių mokiniai
39. Mokyklinis projektas „Metų ratas“ R. Serapinienė,

R. Sirusienė

1v, 2v klasių mokiniai
40. Mokyklinis projektas „Švari aplinka“ R. Sirusienė 2v klasės mokiniai
41. Mokyklinis projektas „Skaitykime kartu“ G. Škimelytė 2c klasės mokiniai
42. Mokyklinis projektas „Auginu ir mokausi“ G. Škimelytė 2c klasės mokiniai
43. Mokyklinis projektas „Sportuosiu – būsiu sveikas“ G. Škimelytė 2c klasės mokiniai
44. Mokyklinis projektas „Ruduo“ R. Šverebienė 6 klasių mokiniai
45. Mokyklinis projektas „Audivizualinė terapija“ V. Aliubavičienė 6 klasių mokiniai
46. Meno terapijos užsiėmimai „Pažink save“ V. Aliubavičienė 5–8 klasių mokiniai

 

RESPUBLIKINIAI

 

Eil. Nr. Projekto pavadinimas Atsakingas Dalyviai
1. „Integralus gamtos mokslų kursas 5-8 klasėms“ A. Liutkuvienė,

F. Alonderis,

V. Venskienė

5 klasių mokiniai
2. LL3 V. Bunevičiūtė-Kudinova,

G. Kaunaitė,

R. Yaburova,

V. Paškauskienė,

I. Baldinienė,

V. Bučmienė

 
3. Informatika pradiniame ugdyme V. Gaidjurgienė,

D. Gaučytė,

J. Jankutė,

G. Jonauskas,

D. Stasiulienė

I. Sudeikienė

1–4 klasių mokiniai

 

TARPTAUTINIAI PROJEKTAI

 

 

Eil. Nr. Projekto pavadinimas Atsakingas Dalyviai
1. Nordplus programos NordplusJunior paprogramės projektas „Human Rights: Promoting Citizenship“ K. Rudelienė,

I. Anužienė,

G. Jonauskas,

A. Jankauskienė

 

6–8 klasių mokiniai
2. Nordplus programos Nordplus Horizontal paprogramės projektas „Culturally Diverse Approaches to Learning Mathematics and Computational Thinking“ D. Gaučytė,

I. Sudeikienė

3–4 klsių mokiniai
3. Programos „Erasmus+“ bendrojo ugdymo 1 pagrindinio veiksmo projektas (KA101) „Gyvoji mokykla: erdvė kurti, augti, būti“ I. Anužienė,

J. Daugintė,

G. Kaunaitė,

S. Kazelskienė,

A. Liaudanskas,

I. Marozaitė,

A. Norkienė,

K. Rudelienė,

D. Stasiulienė,

G. Škimelytė

Mokytojai
4. Programos „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus Mokyklų mainų partnerystės projektas „Learning Differently!“ P. Barzinskis,

V. Gaidjurgienė,

D. Gaučytė,

A. Jankauskienė,

J. Lastauskienė,

A. Liaudanskas,

R. Nekrošienė,

V. Paniuškienė,

A. Petrovskij,

D. Stasiulienė,

I. Sudeikienė

6–8 klasių mokiniai
5. Programos „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus Mokyklų mainų partnerystės projektas „Historical treasures of Europe“ R. Bakevičienė,

P. Barzinskis,

V. Bučmienė,

R. Gedmontienė,

A. Jankauskienė,

R. Jonaitienė,

G. Kaunaitė,

A. Liaudanskas,

A. Norkienė,

S. Rudelis

6–8 klasių mokiniai
6. Programos „eTwinning“ projektas „IT taikymas pradiniame ugdyme“ D. Remeikienė 3d klasės mokiniai
7. Programos „eTwinning“ projektas

„Pamoka netradicinėje aplinkoje“

D. Remeikienė 3d klasės mokiniai
8. Programos „eTwinning“ projektas „Hello, I am Charlie from London“ V. Uždanavičienė 2–4 klasių mokiniai
9. Programos „eTwinning“ projektas „A Wonderful Exchange of Christmas Ecards“ L. Eirošė 2a klasės mokiniai
10. Projektas-konkursas „Velykų stebuklai“ A. Norkienė 5–8 klasių mokiniai
11. Projektas-konkursas „Kalėdų stebuklai“ A. Norkienė 5–8 klasių mokiniai