Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /home/gedminai/domains/gedminai.lt/public_html/n/wp-config.php on line 90
Mokau(si) kitaip!? | Gedminų progimnazija
Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
Mokau(si) kitaip!?

  • Projektas yra finansuojamas iš Erasmus+ programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.
  • Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Švietimo mainų paramos fondas ir Europos Komisija negali būti laikomi atsakingais už bet kokį straipsnyje pateikiamos informacijos naudojimą.

 

 

Mūsų mokykla  dalyvauja  naujoje, šiais metais startavusioje, programoje Erasmus+, kuri bus vykdoma 2014-2020 m.  Šią programą Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Mokyklos projektui „Mokau(si) kitaip!?” Nr. 2014-1-LT01-KA101-000310 įgyvendinti skirtas finansavimas – 14 130 eurų.

   Erasmus+ programa mokytojams suteiks galimybių dalyvauti mokymuose ir įgyti profesinės patirties užsienyje. Programos veiklos padės plėtoti ir perduoti gerą praktiką bei naujoves, tobulėti profesinėje srityje ir bendradarbiauti su partneriais Europoje.

Projekto trukmė  – 2 metai.

Projekto koordinatorė ir kontaktinis asmuo mokykloje – anglų kalbos mokytoja Renata Martyšiūtė-Jarašiūnė.

Projekte Mokau(si) kitaip!?” dalyvaus 9 mokytojai, kurie vyks į mobilumus po vieną kartą. Numatyta dalyvauti 4 seminaruose Prancūzijoje, Italijoje, Suomijoje.  Projekte dalyvaujantys progimnazijos administracijos atstovai bei mokytojai padės kolegoms stiprinti mokymo(si) įgūdžius, paįvairindami pamokas patraukliomis mokymo(si) veiklomis, naudodami šiuolaikines technologijas, gerindami mokinių individualius pasiekimus. Projekto dalyviai patobulins mokinio pažinimo ir jo pažangos pripažinimo, ugdymo/si aplinkų kūrimo, kalbinę, bendrakultūrinę, partnerysčių ir bendradarbiavimo, mokinių motyvavimo ir paramos jiems kompetencijas.

 

Projekto naujienos

Erasmus+ pagrindinio veiksmo (ka1) asmenų mobilumo projekto -mokau(si) kitaip!–sklaida