Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
faksas (8 46) 34 59 10
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:

Mokinių pasiekimai

Didžiuojamės mokiniais, olimpiadų, konkursų, sporto varžybų nugalėtojais ir prizininkais bei mokytojais, kurie šiuos mokinius parengė.    Tarptautinių dalykinių olimpiadų ir konkursų nugalėtojai 2016–2017 m. m.  
Mokinio vardas, pavardė Klasė Konkurso/ olimpiados pavadinimas Mokytojas Laimėjimas
Aidas Simonaitis 1b Tarptautinis kompiuterinių piešinių konkursas „Velykų stebuklai 2017“ D. Gaučytė II vieta
Eglė Galminaitė 3v 8-asis Tarptautinis estradinės dainos ,vaikų populiariosios muzikos konkursas „Linksmieji perliukai -2017“ A. Martyšienė III vieta
Karolina Sungailaitė 8 XIV tarptautinis vaikų piešinių konkursas „Slavų šaltinis"“ L. Grigaitytė Laureatė
  Respublikinių dalykinių olimpiadų ir konkursų nugalėtojai 2016–2017 m.m.
Mokinio vardas, pavardė Klasė Konkurso/ olimpiados pavadinimas Mokytojas Laimėjimas
Progimnazijos mergaičių kvadrato komanda: Smiltė Stasiulytė, Beatričė Augustinaitė, Mireta Rutytė, Martyna Špogytė, Laura Grabauskaitė, Kamilė Šimaitė, Agnė Zabitytė, Neda Gustytė, Armanda Stankutė, Robarta Rubiežiūtė, Milena Martinkutė, Viktorija Gulianova, Monika Domeikytė   6e 6e 6c 6c 6c 6c 6c 6c 6a 7e 6b 6b 5b Respublikinės 2016 – 2017 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių kvadrato zoninės varžybos   N. Triuškienė I vieta
Aurelija Stašinskytė 2v Respublikinis piešinių konkursas „M. K. Čiurlionio simfoninė poema „Jūra““ J. Širvienė Nominantė
Ainaras Butkus 6e Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“ S. Kazelskienė Klaipėdos miesto geriausiųjų mokinių dešimtuke
Eglė Orintaitė 7e Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“ S. Kazelskienė Klaipėdos miesto geriausiųjų mokinių dešimtuke
Melanija Erciūtė, Arijus Baldinas, Mant Gudavičiūtė, Ugnė Lastauskaitė, Gabrielė Jusytė, Kasparas Zdančius 7d Respublikinis konkursas „Saugesnio interneto renginiai  mano mokykloje 2017“   A. Norkienė I vieta
F. Pachomova, A. Ramanauskaitė, Edas Simutis, Deimantė Jokubauskaitė, Aironas Savickas, Deimantas Blankas, Kristina Varnaitė, Deividas Davydovas 6-7 kl. 2016-2017 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos kroso estafečių finalinės varžybos M. Krakys I vieta
Mergaičių grupė 5-8 kl. Lietuvos mokyklų žaidynės.Tarpzoninės berniukų lengvosios atletikos keturkovės varžybos M. Krakys I vieta
Berniukų grupė 5-8 kl. Lietuvos mokyklų žaidynės.Tarpzoninės mergaičių lengvosios atletikos keturkovės varžybos M. Krakys I vieta
Progimnazijos komandos   Lietuvos mokyklų žaidynės N. Triuškienė, M. Krakys, L. Šapkauskas, T.Karinauskas III vieta Bendrojo ugdymo mokyklų I grupėje
Rokas Jakubaitis, Nedas Markauskas 8e Respublikinis konkursas „Fizikos bandymai aplink mus“ A. Liutkuvienė II vieta
    Miesto dalykinių olimpiadų ir konkursų nugalėtojai 2016–2017 m. m.  
Mokinio vardas, pavardė Klasė Konkurso/ olimpiados pavadinimas Mokytojas Laimėjimas
Beatričė Stonkutė 1v Miesto mokyklų piešinių konkursas „Papuoškim šventiškai Kaziuką“ D. Markevičienė Nominacijos „Puošnioji Kazytė“ nugalėtoja
Vytautė Triuškaitė 2b Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus ir Asociacijos „Klaipėdos žalieji“organizuotas mokinių kompiuterinių piešinių konkursas „Sveikas, medi!“ I. Sudeikienė   I vieta
Vytautę Triuškaitę 2b Vaikų piešinių konkurse ,,Malūnų kaimo talismanas“ I. Sudeikienė   I vieta
Vytautę Triuškaitę 2b ,,Jaunojo dizainerio“ konkursas I. Sudeikienė   Pagrindinis prizas
Gabija Malukaitė 7b Klaipėdos miesto ir apskrities atvirukų konkursas „Velykų laukimas“ L. Grigaitytė I vieta 7-8 klasių grupėje
Justina Griščenkovaitė 8e Lietuvos mokinių technologijų (8-12 kl.) olimpiada (miesto etapas) R. Jonaitienė I vieta
Aurelija Stašinskytė 2v Pradinių klasių mokinių dailiojo rašto konkursas Dailus raštas akį glosto 2017   J. Širvienė   II vieta  
Aurelija Stašinskytė 2v Klaipėdos miesto pradinių klasių mokinių diktanto konkursas „Raštingiausias mokinys 2017“   II vieta
Radvilė Lukauskaitė 4a Klaipėdos miesto pradinių klasių mokinių diktanto konkursas „Raštingiausias mokinys 2017“ A. Gedrimienė II vieta
Ūla Atkočiūnaitė 5e Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada A. Jankauskienė II vieta
Julius Gedmontas, Smiltė Stasiulytė, Neringa Janukonytė, Lukas Skersys, Goda Mažeikaitė 6e 5-8 klasių mokinių tarpmokyklinis konkursas „Myliu švarią Klaipėdą -2017“ D. Stasiulienė, S. Jukumienė, R. Gedmontienė II vieta 5-8 klasių grupėje
Karolis Arčiulis 7e Klaipėdos miesto 7- ų klasių mokinių anglų kalbos olimpiada I. Anužienė II vieta
Vanesa Niurnaitytė 8a Klaipėdos krašto 8-tų klasių mokinių geografijos olimpiada V. Paškauskienė II vieta
Adrija Domarkaitė 1d Klaipėdos miesto pradinių klasių mokinių diktanto konkursas „Raštingiausias mokinys 2017“ D. Remeikienė III vieta
Artūr Repnikov 1b Klaipėdos miesto piešinių konkursas „Nupieškime Lietuvos Nepriklausomybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“ D. Gaučytė III vieta 1-2 klasių grupėje
Aurelija Stašinskytė 2v Pradinių klasių mokinių dailiojo rašto konkursas „Plunksnelė“ ir Dailus raštas akį glosto 2017   J. Širvienė III vieta    
Agota Norvilaitė 4v Klaipėdos miesto pradinių klasių mokinių dailės olimpiada R. Sirusienė III vieta
Roberta Rubežiūtė 7e Rusų (užsienio) kalbos miesto konkursas   „Laiškas Seneliui Šalčiui" R.Yaburova III vieta
Vanesa Niurnaitytė 8a Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų 8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada A. Jankauskienė     III vieta
Progimnazijos komandos   Klaipėdos miesto moksleivių sporto žaidynių „Mero taurė 2016“ varžybos N. Triuškienė, M. Krakys, L. Šapkauskas, T.Karinauskas I vieta progimnazijų grupėje
8e, 7e klasės mokinių komandos   Miesto mokyklų anglų kalbos viktorina „GREAT BRITAIN VS LITHUANIA“ I. Anužienė, K. Rudelienė I vieta
Berniukų futbolo komanda   Klaipėdos miesto moksleivių futbolo varžybos „Mero taurė“ Futbolo komanda T. Karinauskas I vieta
Mergaičių kvadrato komanda (5-6 kl.)   Klaipėdos moksleivių 2016-2017 m.m. mokinių sporto žaidynių kvadrato zonos, pusfinalio ir finalinės žaidynės N. Triuškienė I vieta
Berniukų kvadrato komanda (5-6 kl.)     Klaipėdos 2016 – 2017 m.m.  mokyklų sporto žaidynių Klaipėdos miesto kvadrato pusfinalio varžybos N. Triuškienė III vieta
K. Sobutaitė R. Rubežiūtė A. Andrejevas D. Ponomarenko 7a 7e 7b 7b Miesto konkursas rusų kalba „Kelionė į pasaką“ R.Yaburova, N. Deviatajeva III vieta
A. Baldinas, M. Erciūtė, T. Yoashino, K. Zdančius. 7d „IT varžybos 2017“ A. Norkienė II vieta
A. Pancirev, A. Lukauskaitė, A. Gečaitė, S. Chachlovaitė, U.Palubinskaitė 5e Tarpmokyklinis 5-8 klasių konkursas „Myliu švarią Klaipėdą -2017“   A. Jankauskienė, D. Stasiulienė, R. Gedmontienė, S. Jukumienė   II vieta
Merginų komanda 5-8 kl. Klaipėdos mokinių „Mero taurės“ sporto žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybos (merginų grupė) M. Krakys I vieta
Vaikinų komanda 5-8 kl. Klaipėdos mokinių „Mero taurės“ sporto žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybos (vaikinų grupė) M. Krakys I vieta