Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /home/gedminai/domains/gedminai.lt/public_html/n/wp-config.php on line 90
Ugdymo karjerai renginys "Tolesnio mokymosi galimybės 2015" | Gedminų progimnazija
Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
Ugdymo karjerai renginys „Tolesnio mokymosi galimybės 2015”

2015 m. kovo 10 d. Gedminų progimnazijoje praūžė Karjeros diena pavadinta „Tolimesnio mokymosi galimybės 2015“. Šią dieną 8 klasių mokiniai, jų auklėtojai, tėveliai turėjo galimybę susitikti su Klaipėdos miesto „Aukuro“, „Ąžuolyno“, Baltijos „Vėtrungės“, Vytauto Didžiojo gimnazijų ir Klaipėdos siuvimo ir verslo paslaugų bei Klaipėdos turizmo mokyklų atstovais. Atvykę svečiai pristatė savo mokyklas, akcentavo stojimo į jas taisykles. Smagu buvo klausytis buvusių Gedminų mokyklos mokinių atsiliepimų apie jų tolimesnį mokymąsi kitose miesto gimnazijose ir profesinėse mokyklose.

5 – 8 klasių mokiniai vyko į įvairias Klaipėdos miesto įstaigas ir mokyklas. Pažintinių vizitų metu gedminiečiai aplankė Klaipėdos m. vyriausiąjį policijos komisariatą, Klaipėdos apskrities priešgaisrinę gelbėjimo valdybą, UAB „Radijo stotis Laluną, Karines jūrų pajėgas, saldainių fabriką UAB „ROSHEN”, Lietuvos aukštąją jūreivystės mokyklą.

1 – 4 klasių mokiniai šią dieną taip pat susipažino su daugeliu profesijų. 3c klasė lankėsi Greitosios medicinos pagalbos centre. Vaikai išklausė, kaip reikia suteikti pirmąją pagalbą nelaimei ištiktam, padėti užspringusiam žmogui, prisiminė, kaip teisingai reikia iškviesti greitąją medicinos pagalbą. Apžiūrėjo greitosios pagalbos automobilius. 3d keliavo į Kretingą. Pradžioje mokiniai susipažino su traukinio mašinisto ir traukinio kontrolieriaus darbu. Apsilankę vienuolyne, susipažino su vienuolių gyvenimo būdu ir veikla. Iš vienuolyno keliavo į Kretingos dvaro saldaininę kur susipažinosu senu dvaro moterų užsiėmimu – karamelės gamyba.

Paruošė UK koordinatorė Asta Norkienė

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.