Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /home/gedminai/domains/gedminai.lt/public_html/n/wp-config.php on line 90
Tarptautinė mokymo(si) veikla | Gedminų progimnazija
Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
Tarptautinė mokymo(si) veikla

    Paskutiniąją gegužės savaitę (27-31 d.) programos „Erasmus+“ projekto „Learning Differently!“ dalyviai (J. Ukalovič, 7e kl., V. Galdikaitė, B. Drungilaitė, 7v kl.), lydimi mokytojos V. Gaidjurgienės ir direktoriaus  pavaduotojos ugdymui A. Jankauskienės, penkias dienas mokėsi Lenkijoje, Bilgoraj mieste, kartu su Kroatijos, Bulgarijos, Rumunijos, Lenkijos mokiniais.

    Šios tarptautinio mokymo(si) dienos buvo labai intensyvios, kupinos įdomių veiklų – mokiniai iš tiesų mokėsi KITAIP. Jau pirmąją dieną po šilto mokyklos direktorės ir miesto mero, meno kolektyvų pasveikinimo bei svečių sutikimo  tarptautinės mokymo(si) veiklos dalyviai susipažino su mokykla, miesto istorija ir išskirtinumu, Lenkijos švietimo sistema, dirbo mišriose grupėse, analizuodami ir interpretuodami grožinės literatūros tekstą. Džiugu, kad mokiniai turėjo galimybę mokytis teksto kūrimo principų su vietos televizijos atstovu, o po to laukė dar įdomesnė užduotis – įgarsinti animacinį filmuką.

    Ankstų antradienio rytą išvykę į Krokuvą projekto dalyviai nenuobodžiavo: jie skaitė tekstus, legendas apie Krokuvą, atliko testus, sprendė kryžiažodžius. Taigi atvykę į žymųjį miestą, mokiniai jau daug žinojo apie Krokuvos herojus ir istoriją. Žinias pagilinti ir pasitikrinti visi galėjo ekskursijos po miesto įžymias vietas metu.

   Kitos trys mokymo(si) veiklų dienos taip pat buvo skirtos susipažinti ir praktiškai išbandyti įvairius teksto suvokimo, kūrimo būdus, metodus, strategijas: klausydamiesi instrukcijų, mokiniai pasiuvo fukcionalią erdvės dekoraciją, galimą pritaikyti kaip mokymosi įrankį; atliko teksto suvokimo užduotį pasitelkiant origami; dalyvavo miesto žaidime – pagal duotas užuominas turėjo surasti miesto objektus ir su jais susijusius atsakymus, panaudojant stotelių principą mokėsi anglų kalbos, patys kūrė legendas apie Krokuvą, jas iliustravo, susipažino su naujais IT įrankiais, netgi šokdami mokėsi užsienio kalbos. Kaip ugdyti mokinių kūrybiškumą, teksto skaitymo ir rašymo gebėjimus, mokymo(si) veiklos dalyviai pamatė atvirų pamokų metu, apžiūrėję kūrybinių darbų parodas mokykloje.

   Džiugu, kad užsimezgė dar glaudesnis ryšys tarp projekto dalyvių, todėl mokymasis kartu išbandant netradicinius būdus leido pajausti mokymo(si) džiaugsmą!

Projekto koordinatorė Asta Jankauskienė

Šis projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos programos „Erasmus+“ lėšų, remiant Europos Komisijai.

Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už medžiagos turinį ir už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.