Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /home/gedminai/domains/gedminai.lt/public_html/n/wp-config.php on line 90
PROJEKTUI „ANEN“ SUTEIKTAS NACIONALINIS KOKYBĖS ŽENKLELIS | Gedminų progimnazija
Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
















PROJEKTUI „ANEN“ SUTEIKTAS NACIONALINIS KOKYBĖS ŽENKLELIS

Džiugu, kad tris metus vykdyto programos „Erasmus+“ K2 – Mokyklinio ugdymo tarpmokyklinės strateginės partnerystės bei programos „eTwinning“ projekto „Active in nature, enjoying the nature!” komanda buvo įvertinta, ir už puikų projekto vykdymą bei rezultatus buvo suteiktas Nacionalinis kokybės ženklelis.

Pagrindiniai projekto tikslai – ugdyti mokinių domėjimąsi gamta, skatinti jų smalsumą, kuo unikalūs ir svarbūs mūsų bei kitų šalių nacionaliniai parkai, padėti rasti prasmingą ryšį tarp praktinės ir teorinės veiklos, susijusios su klimato kaita bei aplinkosaugos problemomis; tobulinti bendravimo ir bendradarbiavimo komandoje įgūdžius, IKT, kūrybiškumo, užsienio kalbos praktinio mokymosi kompetencijas. Projekto veiklos buvo  vykdomos kartu su bendraamžiais iš Ispanijos, Norvegijos, Prancūzijos.

Didelis AČIŪ projekte dalyvavusiems mokytojams, mokiniams bei jų tėveliams, nes Kokybės ženklelis – tai konkretus pripažinimas mokytojams, kad jų eTwinning veikla pasiekė aukštą lygį, mokiniams šis apdovanojimas – tai paskatinimas už jų pastangas, o visai mokyklai – viešas jų pasiryžimo siekti kokybės bei atvirumo europinėje bendradarbiavimo veikloje pripažinimas.

Su projekto rezultatais galima susipažinti

https://twinspace.etwinning.net/12293/home

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.