Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /home/gedminai/domains/gedminai.lt/public_html/n/wp-config.php on line 90
Occupy the future | Gedminų progimnazija
Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
Occupy the future

„Occupy the future“

Progimnazija laimėjo finansavimą dalyvauti dvejus metus truksiančiame programos „Erasmus+“ 2 pagrindinio veiksmo (KA229) bendrojo ugdymo sektoriaus mokyklų mainų partnerysčių projekte Nr. 2019-1-TR01-KA229-073872_5 „Occupy the future“. Šiam projektui įgyvendinti skirta 24196 eurų dotacija.

Projekto koordinatorius – Ozel Ege Atabey Ortaokulu (Aydin, Turkija)

Projekto partneriai:

  • Agrupamento de Escolas Dr. António Augusto Louro (Seišalis, Portugalija)
  • 3rd Elementary School of Eleftheria-Kordelio (Salonikai, Graikija)
  • Gedminų progimnazija (Klaipėda, Lietuva)

Projekto koordinatorius ir kontaktinis asmuo progimnazijoje – direktoriaus pavaduotojas ugdymui Saulius Rudelis

Projekto aprašymas

Projekto „Užkariaujame ateitį“, skirto 11-15 metų mokiniams, metu bus siekiama pagerinti mokinių supratimą apie būsimas profesijas ir užimtumą bei suteikti jiems galimybę įgyti įgūdžių veiksmingai planuoti savo karjerą. Projekto tikslas – leisti mokiniams įgyti XXI amžiaus įgūdžių ir sužinoti daugiau apie būsimas profesijas ir jas išbandyti. Projekto metu mokiniai susipažins su duomenų mokslininko (analitiko), vartotojo patirties dizainerio, socialinės žiniasklaidos paveikėjo (influencerio), programinės įrangos inžinieriaus, drono piloto profesijomis. Kitas svarbus tikslas – suteikti mokiniams galimybę savaitę laiko išbandyti šias profesijas mokymo ir mokymosi veiklų metu. Grįžusi iš mokymosi veiklų kiekviena dalyvių komanda rengs susitikimus su savo mokyklų mokiniais ir mokytojais ir pasidalys savo patirtimi bei žiniomis. Panaši veikla, kuri bus įgyvendinta mokymo ir mokymosi veiklų metu, vyks ir mokyklos lygmeniu. Bus organizuojami įvairūs pristatymai, kūrybinės dirbtuvės, nuotolinės bendradarbiavimo veiklos. Mokiniai dirbs, bendradarbiaus TwinSpace platformoje. Šių veiklų metu mokiniai sužinos daugiau apie projekte numatytas profesijas ir patobulins savo XXI amžiaus įgūdžius. Kadangi projekto metu bus tobulinami gyvenimo ir karjeros įgūdžiai, mokiniai, padedami mokytojų sukurs elektroninį leidinį apie 20 patraukliausių bei populiariausių profesijų, vaizdo filmą „Ateities profesijos“.

Mokiniai tiek vietinių, tiek tarptautinių veiklų metu įgis naujų žinių, patobulins kompetencijas, susijusias su karjeros planavimu, profesijų pažinimu, IKT naudojimu, patobulins anglų kalbos bendravimo bei bendradarbiavimo daugiakultūrėje komandoje įgūdžius, ugdysis pagarbą kitoms tautoms, skirtingoms kultūroms.

Šiame projekte dalyvaujantys mokytojai turės galimybę keistis patirtimi, kaip efektyviai diegti ugdymo karjerai modelį mokyklose, naudojant patirtinio mokymo(si) metodą ir IKT.