Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /home/gedminai/domains/gedminai.lt/public_html/n/wp-config.php on line 90
ANEN | Gedminų progimnazija
Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
ANEN

Nuo 2015 m. spalio mėn. mūsų mokykla dalyvauja programos „Erasmus+“  2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekte Nr. 2015-1-NO01-KA219-013242_3 ACTIVE in NATURE, ENJOYING the NATURE!“ („Aktyvūs ir besimėgaujantys gamta“) . Šiam projektui įgyvendinti skirta 19,500 eurų dotacija.

Projekte dalyvauja 4 mokyklos iš Norvegijos, Ispanijos, Prancūzijos bei Lietuvos.

Projekto koordinatorius – Engerdal barne-og ungdomsskole, Norvegija

Projekto partneriai:

  • IES Leonardo Da Vinci, Ispanija
  • Collåge des Ecrivains Combattants, Prancūzija
  • Klaipėdos Gedminų progimnazija, Lietuva

Projekto koordinatorius ir kontaktinis asmuo mokykloje – šokio mokytojas ekspertas Saulius Rudelis

Projekto veikloje dalyvauja 11-15 metų mokiniai.

Projekto bendravimo kalba – anglų kalba.

Projektas truks iki 2018 m. liepos 31 d.

PROJEKTO APRAŠYMAS

Šis naujas projektas tai ankstesnio „United in Nature – International Nature, International Heritage!”-„U3N” tęsinys, tačiau su kiek skirtingomis veiklomis ir tikslais, kurie išryškėjo dirbant su pastaruoju projektu ir, kurie reikalingi tolesniam darbui su nacionaliniais parkais ir vietine supančia gamta. Visos projekto partnerių mokyklos išsidėsčiusios netoli nacionalinių parkų arba kitų saugomų gamtos vietovių, su kuriomis jau yra gerai susipažinta. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl pagrindinis tikslas yra tęsti tyrinėti ir atrasti skirtingą Europos gamtą, jos grožį, įvairovę Europiniu lygiu dirbant ir bendradarbiaujant su nacionaliniais parkais. Pagrindine mokymo/-si aplinka mes renkamės gamtą. Tikime, kad aplinką, kuri skatina mąstymą, ir kuri yra geriausias būdas sėkmingai pamokai įvykti.

Projekto idėja – plėtoti mokinių domėjimąsi gamta, padėti mokiniams rasti prasmingą ryšį tarp mokslo, teorijos ir praktinių užsiėmimų, o ypač – skatinti jų atsakomybės jausmą.

Šį kartą mes dar aktyviau derinsime praktinę veiklą su skaitmeninėmis priemonėmis, kuriant gidų programėlę (Guiding app), taip pat sieksime padidinti tiesioginių bei virtualių tarptautinių mokymo užsiėmimų (transnational teaching workshops) kiekį, ypatingą dėmesį skiriant anglų kalbai.

Projekto esmė – įrodyti, kad kiekvienas gali realizuoti save, įgydamas ir tobulindamas socialines, kalbines, komunikavimo, pažinimo, iniciatyvumo ir kūrybingumo, kultūrines, asmenines kompetencijas ir įgūdžius. Tikimasi, kad projekto dalyviai taps aktyvūs kuriant stiprią bendradarbiavimu, bendravimu, savitarpio pagarba ir supratimu Europą.

Dalyviai kurs  projekto svetainę,  bendraus Skype programa, elektroniniu paštu, virtualiose aplinkose Twinspace, Edmodo. Kiekvienoje mokykloje partnerėje bus įrengtas stendas, kuriame bus eksponuojama ir nuolat papildoma su projektu susijusi medžiaga.

Projekto metu bus sukurtos Gido programėlės/aplikacijos mobiliesiems įrenginiams su naudojimosi instrukcija kiekvienos šalies partnerės nacionaliniam parkui; parengtas metodinis leidinys „Naujausi anglų kalbos mokymo/-si metodai bei gerosios praktikos pavyzdžiai“ bei  metodinė priemonė „Gamta ir etnokultūra“ (šokis, muzika, smulkioji tautosaka). Tikimasi, kad sukurti produktai bus labai reikalingi ir panaudoti ugdymo procese. Mokiniai visada prisimins ką jie išmoko, nes sukurti produktai jiems primins apie mokymosi svarbą.

Projekto svetainės:

https://twinspace.etwinning.net/12293/home

http://www.anen.info/

Visos projekto naujienos

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis straipsnis (pranešimas) atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už medžiagos turinį ir už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą