Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /home/gedminai/domains/gedminai.lt/public_html/n/wp-config.php on line 90
Patyriminio mokymosi pamokos | Gedminų progimnazija
Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
Patyriminio mokymosi pamokos

  Rugsėjo 27 d.  Gedminų progimnazijos 5-8 klasių moksleiviai grupėmis pasklido Klaipėdos mieste. Taip prasidėjo lietuvių kalbos ir literatūros  patyriminio mokymosi pamokos, daugeliui moksleivių pažadinusios smalsumą.

  Penktokai vyko į Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos jaunimo skyrių ir lankėsi I. Simonaitytės bibliotekoje. Su mokiniais bendravo bibliotekų darbuotojos, buvo pristatomi projektai, susipažįstama su darbo tvarka, enciklopedine informacija, bibliotekų istorija ir veiklos ateitimi.

  Edukaciniame užsiėmime “Gyvybės medis lietuvių mitologijoje ir  liaudies mene”dalyvavo šeštosios klasės. Jo vyko į VŠĮ “Edukateka”, dėlionės pagalba modeliavo tradicinį Gyvybės medį, kūrė šio medžio eskizus.

  Ypatingą nuotaiką parsinešė iš VŠĮ “Edukateka” septintokai. Jie turėjo galimybę susipažinti su simboliais, kurie slepia užkoduotą žinią ateities kartoms. Jie išgirdo informaciją apie lietuvių  simboliką, atliko praktines užduotis-gaminosi personalizuotus marškinėlius  su šia simbolika.

  Aštuntokams teko dar kitokia patirtis – jie lankėsi “Vakarų ekspreso redakcijoje” ir  televizijoje “Balticum”. Pasiruošę klausimus  moksleiviai bandė imti interviu, susipažino su žurnalistų darbo ypatybėmis, bendravo su redakcijų darbuotojais. Refleksijose, sugrįžę į mokyklą, daugelis aštuntųjų klasių mokinių džiaugėsi tuo, ką pamatė ir  ką sužinojo apie žurnalistinės veiklos kasdienybę.

  Patyriminio mokymosi įspūdžiai yra išreikšti nedidelėje parodoje prie lietuvių kalbos ir literatūros kabinetų. Dėkojame ir mokiniams, ir klasių vadovams, mokytojams,- visiems, sukūrusiems patirties pamokas. Kviečiame visus prisiminti renginių patirtį ir apsilankyti parodoje.

[ngg src=”galleries” ids=”596″ display=”basic_thumbnail”]

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.