Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /home/gedminai/domains/gedminai.lt/public_html/n/wp-config.php on line 90
Uniformos | Gedminų progimnazija
Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
Uniformos

uniforma-gedminai

  • Uniformas progimnazijai tiekia UAB „Savitas stilius“:  uniformos@savitasstilius.lt arba telefonu +37068210490
  • Marškinėlius progimnazijai tiekia UAB „Trėlė“: Šilutės pl. 14, Klaipėda, telefonas +37061135655, elektroninis paštas klaipeda@trele.lt

KAIP ĮSIGYTI NAUJĄ UNIFORMĄ:

 Nedalyvavusiems matavimuose mokykloje arba panorusiems užsakymą papildyti prašome elektroninio pašto adresu uniformos@savitasstilius.lt atsiųsti informaciją su mokyklos pavadinimu, mokinio vardu, pavarde bei klase ir šiuos matmenis:
• Rankos ilgis – matuojama nuo petuko iki riešo, ranka šiek tiek sulenkta.
• Krūtinės apimtis.
• Gaminio ilgis nugaroje – matuojama nuo kauliuko kakle per stuburo ilgį iki pasturgalio.
Taip pat užsakyti galima PC „Saulės miestas“ antrame aukšte įsikūrusioje „Savito stiliaus“ parduotuvėje, Šiauliuose.
Kilus bet kokiems klausimams, susijusiems su uniformų užsakymu ir gamyba, prašome kreiptis el. p. uniformos@savitasstilius.lt arba telefonu +37068210490 – UAB „Savitas stilius“ darbuotojai atsakys ir patars kiekvienam.

Viršutinio trikotažo įmonė ,,Savitas stilius“, turinti naujausius įrengimus ir didelę patirtį gaminant kokybiškus megztus drabužius bei mokyklines uniformas, bendradarbiauja su Klaipėdos Gedminų progimnazija ir gamina mokyklines uniformas.

Mokyklinė uniforma turi daug privalumų. Ją vilkintys mokiniai įgyja drausmės pojūtį, pratinasi prie aprangos kodo subtilybių, o mokykla taip kuria savo įvaizdį. Uniforma ne tik vienija mokyklą, bet kartu padeda mokiniams ir jų tėveliams išsilaisvinti nuo kasdienių aprangos rūpesčių.

Gedminų progimnazijos moksleiviai (ir berniukai, ir mergaitės) turi galimybę pasirinkti vieną (arba kelias) iš šių mokyklinės uniformos, kurią puoš Gedminų progimnazijos logotipas, dalių:

  1. Susagstomas megztukas (žaketas)
  2. Velkamas per galvą megztukas „V“ formos kaklu (džemperis)
  3. Susagstomas storesnis megztukas (Žaketas- Švarkelis)
  4. Klostuotas sarafanas mergaitėms

Trikotažinės uniformos mezgamos iš aukščiausios rūšies itališkų verpalų, kurių sudėtyje yra 40% vilnos ir 60% akrilo. Siūlai pasižymi atsparumu trinčiai ir pumpuravimuisi, todėl iš jų mezgami gaminiai yra ilgaamžiai. Visos uniformos gaminamos individualiai kiekvienam mokiniui. „Savito stiliaus“ megztas uniformas dėvi daugiau kaip 120 Lietuvos ugdymo įstaigų moksleivių.

Megztų uniformų priežiūra nėra sudėtinga. Rekomenduotina skalbti rankomis, tačiau galimas skalbiamas automatinėse skalbimo mašinose nustačius rankinį arba vilnos skalbimo režimą, ne aukštesnėje kaip 30°C temperatūroje.

Kilus bet kokiems klausimais, susijusiais su uniformų užsakymu ir gamyba, maloniai prašome kreiptis el. p. uniformos@savitasstilius.lt – atsakysime ir patarsime kiekvienam. Taip pat užsakymų lauksime PC „Saulės miestas“ antrame aukšte įsikūrusioje „Savito stiliaus“

Uniformų kainos

Gaminius reikia skalbti skalbimo mašina, vilnos programa (iki 30laipsnių temperatūros), negalima džiovinti centrifūgoje.

užsakymai-internetu

 

MARŠKINĖLIŲ UŽSAKYMAS

marskineliai gedminai Marškinėlius progimnazijai tiekia UAB „Trėlė“. Marškinėlių sudėtis: 65% poliesteris, 35% medvilnė. Užsakant iš suaugusiųjų linijos, galima užsakyti marškinėlius, kurių sudėtis yra 100% medvilnė. Ant marškinėlių, šilkografijos technika, klijuojamas progimnazijos logotipas. Marškinėlius rekomenduojama skalbti rankomis, tačiau galima skalbti ir skalbimo mašinoje, nustačius rankinį ar vilnos skalbimą, ne aukščiau kaip 40 0 C temperatūroje. Visų marškinėlių kaina yra 8,5 eurai.

Nedalyvavusieji matavimuose, marškinėlius gali užsisakyti elektroniniu paštu, nurodydami progimnazijos pavadinimą, mokinio vardą, pavardę, klasę ir dydį (pagal pateiktas lenteles).

UAB „Trėlė“ kontaktai:

Šilutės pl. 14, Klaipėda, telefonas +37061135655, elektroninis paštas klaipeda@trele.lt ; internetinė svetainė www.trele.lt

Atkreipkite dėmesį, kad išmatavimai nurodyti gaminio, o ne žmogaus.

VAIKIŠKI MARŠKINĖLIAI (VIENODI IR MERGAITĖMS, IR BERNIUKAMS):

matavimai marskineliu

  DYDIS A LINIJA B LINIJA C LINIJA
  XS 37 43 30
  S 41 48 33
  M 43 53 35
  L 46 60 38
  XL 48 66 41

MOTERIŠKI (SUAUGUSIŲJŲ LINIJA):

  DYDIS A LINIJA B LINIJA C LINIJA
         
  S 43 61 36
  M 46 64 38
  L 50 67 41
  XL 54 70 51

VYRIŠKI (SUAUGUSIŲJŲ LINIJA):

  DYDIS A LINIJA B LINIJA C LINIJA
         
  S 50 70 44
  M 53 74 48
  L 56 77 49
  XL 59 81 51