Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /home/gedminai/domains/gedminai.lt/public_html/n/wp-config.php on line 90
Mokėmės kartu  | Gedminų progimnazija
Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
Mokėmės kartu 

Gegužės 7–10 d. mūsų progimnazijoje vyko trečioji programos „Erasmus+“ projekto „Historical treasures of Europe“ tarptautinė mokymo(si) veikla. Mokiniai ir mokytojai iš Graikijos, Italijos, Portugalijos, Slovakijos bei Lietuvos  mokėsi kartu.

Šios keturios dienos skriete praskriejo, nes veiklų būta daug. Pirmąją dieną projekto dalyviai susipažino ir išsakė savo lūkesčius komandos formavimo užsiėmimuose, gedminiečiai vedė ekskursiją po mokyklą – supažindino su mokyklos istorija, kultūra, pasiekimais, erdvėmis. Kūrybinėse dirbtuvėse „Ką aš žinau apie partneres šalis?“ kiekvienos šalies komanda pagal duotus klausimus parengė plakatą apie kitą šalį. Pristatydami darbus mokiniai ne tik atsakė į pateiktus klausimus, bet ir pakomentavo nupieštus simbolius, bandė keletą žodžių pasakyti šalies, kurią pristatė, kalba. Kūrybinės dirbtuvės „Lietuvių liaudies dainos ir žaidimai“, „Gaminkime kartu“ abejingų nepaliko – projekto komandos greitai ir aktyviai įsitraukė į veiklas: kartu grojo bei dainavo lietuvių liaudies dainą, žaidė tradicinius liaudies žaidimus, pagamino ir iškepė nuostabaus skonio pyragėlių.

Ekskursija į Trakus bei Vilnių svečiams buvo ypač įsimintina, nes jie turėjo galimybę ne tik susipažinti su Lietuvos istorija, istorinėmis vietomis, bet ir pasigrožėti sodriomis pavasario spalvomis pasipuošusia gamta.

Trečiąją mokymo(si) veiklos dieną vyko istorijos pamoka, kurioje buvo aptarti du skaudūs Lietuvos istorijos laikotarpiai: lietuviškos spaudos draudimas ir Lietuvos gyventojų trėmimai į Sibirą. Vėliau projekto komandos kūrė tarptautinį koliažą: piešė žymiausių šalies istorinių asmenybių portretus, parašė svarbiausius faktus apie juos, kūrybinius darbus sudėliojo laiko juostoje. Visų projekto dalyvių labai laukta veikla – iš anksto parengti vaidinimai. Partnerių šalių komandos labai išradingai pristatė kokį nors svarbų šalies istorijos įvykį. Po pietų Pilies muziejuje gedminiečiai svečius supažindino su Klaipėdos istorija.

Paskutinė mokymo(si) veiklos diena buvo taip pat labai įdomi: projekto komandos pristatė iškiliausias istorines asmenybes,  po to visi partneriai pademonstravo filmukus apie pirmaisiais projekto metais mokyklose vykdytas veiklas. Pasibaigus pristatymams, projekto dalyviai susiskirstė į tarptautines komandas ir varžėsi protų mūšyje. Kova buvo labai lygi ir draugiška, o svarbiausia – visi turėjo galimybę dar daugiau sužinoti apie partneres šalis. Mokymos(si) veiklą vainikavo baigiamasis renginys, kuriame dalyvavo ir mokinių tėvai.

Džiugu, kad mokiniai, atsakydami į  įsivertinimo klausimus, pabrėžė, jog ši mokymo(si) veikla buvo labai įdomi ir naudinga.

 Nuotraukos: https://youtu.be/WMvVl0zOzwo

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.