Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /home/gedminai/domains/gedminai.lt/public_html/n/wp-config.php on line 90
MIELI TĖVELIAI (GLOBĖJAI), PADĖKITE MOKYTIS! | Gedminų progimnazija
Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
MIELI TĖVELIAI (GLOBĖJAI), PADĖKITE MOKYTIS!

Džiaugiamės, kad mūsų mokykla daugiau nei dešimtmetį ypatingą dėmesį skiria informacinių technologijų integravimui į ugdymo(si) procesą (mokykla yra nuolatinė respublikinio LOGO konkurso dalyvė ir prizininkė; vyksta neformaliojo ugdymo užsiėmimai LEGO Mindstorms, integruotos IT (informacinių technologijų) ir kitų dalykų pamokos; mokykla pirmoji mieste IT dėstomąjį dalyką įtraukė kaip privalomą  nuo 5 klasės; nuo 2011 m. mokiniai IT mokosi nuo 2 klasės.

Akivaizdu, kad IT priemonės padėtų pamokose, vykdant projektinę veiklą, būtų sudarytos geresnės sąlygos mokiniams įdomiai, šiuolaikiškai mokytis: mokiniams yra sukurtos interaktyvios pamokos, padalomoji – mokomoji medžiaga. Mes jaučiamės atsakingi už tai, kad mokiniai gautų viską, kas yra geriausia sukurta ugdymui.

Daugelis mokyklos mokytojų aktyviai naudoja IT savo dalyko pamokose, integruotų pamokų metu, vykdydami respublikinius ir tarptautinius projektus. Turi tam reikalingų kompetencijų, yra pasiruošę mokytis, domisi naujausiomis technologijomis ir jų panaudojimo galimybėmis. Tačiau praktiškai įgyvendinti visas idėjas trukdo techninių priemonių stygius. Deja, Jūsų skiriamos 2 procentų paramos nepakanka. O mokyklos biudžetui skiriamų lėšų IT  iš savivaldybės pakanka tik minimaliems poreikiams patenkinti (spausdintuvų ir kopijavimo aparatų dažams ir remontui, interneto paslaugų išlaidoms).

Efektyviau mokyti ir mokytis norisi ir reikia DABAR, negalime laukti „geresnių laikų“, tad prašytume Jūsų, mieli tėveliai, geranoriškos, savanoriškos finansinės paramos – investicijos į mūsų vaikų ateitį.

Mokyklos administracija, savivaldos institucijos: mokyklos, mokinių, tėvų tarybos, kreipiasi į Jus, prašydami skirti paramą IT priemonėms įsigyti. Mokykla yra atvira bet kokiems Jūsų pasiūlymams ir pagalbai. Pažymime, jog mokykla turi paramos gavėjo statusą.

Norinčius savanoriškai paremti prašome pervesti lėšas į mokyklos sąskaitą:

Klaipėdos Gedminų pagrindinė mokykla

LT397300010078661601

AB „SWEDBANK“, kodas 73000

įmonės kodas 190444130

mokėjimo paskirtis: IT priemonėms

 

Mokyklos Tarybos pirmininkas Gediminas Jonauskas 

Mokyklos direktorius Aurelijus Liaudanskas 

Tėvų tarybos pirmininkė Virginija Lukauskienė 

Mokinių tarybos pirmininkė Živilė Šeštokaitė

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.