Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /home/gedminai/domains/gedminai.lt/public_html/n/wp-config.php on line 90
Europos kalbų dienos atgarsiai | Gedminų progimnazija
Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
Europos kalbų dienos atgarsiai

Europos kalbų diena – daugiakalbystės šventė, minima nuo 2001 m. rugsėjo 26-osios, kai Europos Taryba Strasbūre paskelbė šią dieną kalbų ir kultūrų įvairovės diena, siekdama priminti, kad įvairovėje slypi mūsų stiprybė, ir skatindama 800 milijonų europiečių iš visų 47 Europos Tarybos šalių-narių mokytis kalbų.

Europos kalbų diena – tai galimybė kiekvienam mokiniui ir mokytojui patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, daugiau sužinoti apie įvairių Europos šalių kultūrą, papročius, tradicijas. Kaip ir kasmet, rugsėjo 26 d. mokykloje buvo paminėta Europos kalbų diena.

Po trijų pamokų mokiniai ir mokytojai rinkosi prie 209 kabineto, kur vyko anglų kalbos erdvės atidarymas bei pristatymas. Šioje erdvėje mokiniai turės galimybę peržvelgti tiek grožinės, tiek publicistinės literatūros leidinius. Pasinaudoję čia  esančiais žodynais, sužinos nežinomų žodžių reikšmes bei susipažins su jų vartosena. Erdvėje įrengtame akustiniame plotelyje mokiniai galės netrukdomi pasiklausyti autentiškos anglų kalbos. Posakiai, patarlės, esantys ant sienų, priartins mokinius prie natūralios britiškos kultūros.

Po penkių pamokų 5-8 klasių mokiniai rinkosi į aktų salę, kurioje vyko protų mūšis “Kaip mes pažįstame Europos kalbas”. Renginio metu reikėjo atsakyti į įvairius klausimus apie Europos kalbas ir šalis, jų kultūrą.

[nggallery id=154]

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.