Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
faksas (8 46) 34 59 10
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:


Vilties miesto gerieji darbai

PalkataArtėjant Lietuvos valstybingumo 100 – čiui Klaipėdos miesto tikybos mokytojams kilo mintis apjungti miesto ugdymo įstaigas ir skleisti  žinią, kad Klaipėda – Vilties miestas, daryti gerus darbus ir juos dovanoti Lietuvai. Mokytojų idėją palaikė ir priėmė savo globon Klaipėdos šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolynas.

Į projektą  įsijungė ir mūsų mokyklos 3v ir 4v klasių mokiniai bei jų mokytojos R. Jonaitienė ir J. Širvienė. Pirmieji Vilties miesto gerieji darbeliai startavo jau spalio mėnesį: pradinukai sodino tulpes, kad pavasarį džiugintų praeivius savo žiedais, įsijungė į  gerumo akciją „1 dūris vietoj 140“, dalyvavo kalėdinėje mugėje, kurios metu rinko lėšas, palengvinsiančias pirmojo tipo diabetu sergančių vaikų gyvenimą. Lankėsi BĮ Klaipėdos socialinių paslaugų centre „Danė“.  Vaikai ir  senoliai, lankantys šį centą, džiaugėsi bendryste, dovanotu laiku, bendromis veiklomis ir šventiniais koncertais.

Džiaugiasi širdis girdint apie šias nuostabias iniciatyvas ir norisi sakyti: „O vis dėlto mes galime padaryti Lietuvą geresne vieta gyventi!“ Vasario 15 d. visi projekto dalyviai rinksis pas brolius pranciškonus į Šv. Pranciškaus Asyžiečio onkologijos centro koplyčią dėkoti Dievui ir pasidžiaugti vieni kitų gerais darbais!

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.