Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
faksas (8 46) 34 59 10
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:


Vilties bėgimas

Džiaugiuosi ir didžiuojuosi savo mokyklos aktyvia bendruomene. Esame šaunūs ne tik moksle, bet ir aktyvūs socialiniame gyvenime. Esame nuoširdūs, atviri, supratingi. Mūsų mokyklą pasiekė padėka iš brolio pranciškono Benedikto Jurčio už Klaipėdos, kaip Vilties miesto, kūrimą 2008-2019 metais. Tai didelis ir nuoširdus mūsų gerų darbų įvertinimas. 

Gegužės 19 d. vyks tradicinis jau 12-asis Vilties bėgimas.

    Esame kviečiami aktyviai dalyvauti. Vienos klasės mokiniai, surinkę gausiausią komandą, gaus specialųjį prizą – sportinius batelius. Su sąlygomis galima susipažinti „Vilties bėgimas 2019“ reglamente.

    Šiemet sukanka 30 metų, kai trys Baltijos šalys, susikabinusios rankomis stojo į Baltijos kelią. VŠĮ Šv. Pranciškaus vilties miestas kviečia paminėti šią sukaktį. Vilties bėgimo metu kviečiame į akciją „Baltijos kelias – Vilties mieste“, kuomet gegužės 19 d. nuo 13.30 – 14.45 val. susikabinsime rankomis ir apjuosime simbolinę Vilties bėgimo trasą. Ateikite su savo šeimomis, kaimynais, draugais; atstovaukite organizacijoms, mokymo įstaigoms, įmonėms – išreikšdami savo tikėjimą vienas kitu ir Lietuvos ateitimi. Ateik, nes be Tavęs nėra Lietuvos. Apjuosus trasą, vyks 10 km bėgimo plentu čempionatas, apjuostu žiedu bėgs apie 1500 bėgikų. 

Buriame organizacinę Gedminų mokyklos komandą, kurios tikslas – sutelkti mokyklos bendruomenę ir kuo gausiau, aktyviau įsijungti į Vilties miesto bendruomen.

Kviečiu bendraminčius, norinčius prisidėti prie šios akcijos organizavimo mokykloje, burtis į komandą ir IKI BALANDŽIO 1-OSIOS REGISTRUOTIS EL.PAŠTU r.kadziuliene@gedminai.lt              

Tikybos mokytoja Reda    

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.