Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:


Užsienio kalbų patyriminio mokymo(si) diena

    Spalio 24 d.  progimnazijoje skambutis neskambėjo – 5-8 klasių mokiniai dalyvavo užsienio kalbų  patyriminio mokymo(si) dienos veiklose.

  5b, 5v kl. mokiniai lankėsi P. Domšaičio galerijoje, dalyvavo edukacinėje veikloje „Kreivame veidrodyje”. „Matuodamiesi“ veido dalis ir emocijas, lavindami pastabumą, kūrė besikeičiančių nuotaikų portretus ir kompiuterinius jų koliažus. Grįžę į mokyklą sukūrė žinutę ,,About myself”. 5c, 5d kl. mokiniai Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos edukacinėje erdvėje vykusiame užsiėmime „Knygos pažinimo dirbtuvės“ susipažino su knygos gamybos procesu bei skirtingais rišimo būdais, surišo ir sukūrė asmenines užrašų knygeles ,,About myself”.

   Šeštokai, naudodami pateiktus QR kodus, susipažino su informacija apie pirmuosius britus ir škotus (pirklius), atvykusius į Klaipėdos kraštą (Then). Po to vyko į Klaipėdos senamiestį ir pagal pateiktą informaciją surado nurodytus objektus, juos nufotografavo. Grįžę į mokyklą paruošė vaizdinę medžiagą apie vieną objektą – aprašė, kas tame objekte yra dabar (Now).

  Septintokai šią dieną mokėsi ir įtvirtino rusų bei vokiečių kalbų žinias temomis ,,Dienotvarkės ir laisvalaikio užsiėmimų planavimas” (vokiečių k.), ,,Laikrodis ir skaičiai” (rusų k.). Gedminiečiai piešė mechaninį laikrodį, naudodamiesi žodynais, įrašė skaičius ir jų pavadinimus vokiečių/rusų kalba. Vėliau dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose Laikrodžių muziejuje. Užsiėmimų metu septintokai pagilino žinias apie laiko matus, minė mįsles, sprendė galvosūkius. Grįžę į mokyklą pasitikrino įgytas žinias.

  Aštuntokų veiklos tądien prasidėjo susitikimu su kelionių agentūros „Ingrida Tours“ įkūrėja, kuri mokinius supažindino su kelionių planavimo, organizavimo subtilybėmis. Viešnia papasakojo įdomius nutikimus, kuriuos patyrė keliaudama. Pasisėmę vertingos patirties, aštuntokai kūrė lankstinukus apie paskirtą šalį, juos pristatė klasės draugams.

   Džiugu, kad veiklos mokiniams buvo įdomios ir naudingos, jie atrado naujų dalykų, mokydamiesi per patirtį ir jos refleksiją.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.