Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
Užsienio kalbų patyriminio mokymo(si) diena

    Rugsėjo 25 d. progimnazijoje ir už jos ribų buvo organizuojamos užsienio kalbų patyriminio mokymo(si) veiklos.

    5 klasių mokiniai, dirbdami porose, parengė plakatus apie pasirinktą Europos valstybę, nurodydami jos vėliavą, sostinę ir įžymų asmenį. Taip pat iš paruoštų popieriaus lapų karpė ir apipavidalino „marškinėlius”, užpildydami juose pagrindinę informaciją apie save, savo pomėgius ir kt. Rezultatas – paruoštas marškinėlių eskizas su tekstine apipavidalinta informacija apie save, kurią vėliau pristatė klasės draugams.

    Kai kurių šeštų klasių mokinių veikla prasidėjo Klaipėdos senamiestyje. Pasirinkę 5 objektus, sukūrė ekskursijos Klaipėdos senamiestyje maršrutą. Mokykloje sumaketavo lankstinuką su pačių darytomis nuotraukomis ir aprašymais. Veiklų rezultatas – lankstinukas ir ekskursijos pristatymas klasėje. Kiti šeštokai apipavidalino raktų trafaretus, supažindinančius su Europos kalbų įvairove: įrašė patarles, frazes, įdomius faktus apie kalbas (Ar žinojote, kad…?). Mokiniai, pristatę sukurtus raktus, sudarė raktų mozaiką „Language is the key to the world!

    Dalis 7 klasių mokinių porose sudarė klausimynus apie keliones, pagal kuriuos apklausė mokyklos rajono gyventojus (10 respondentų). Atlikę apklausą, mokiniai sukūrė plakatus, pristatančius apklausos rezultatus. Kiti septintokai dirbdami porose į vokiečių/rusų kalbas vertė pateiktą lietuvišką tekstą apie Klaipėdą ir turistų lankomas vietas Klaipėdoje. Išverstus tekstus iliustravo ir vokiečių/rusų kalbomis pristatė klasės draugams.

8 klasių mokiniai patyriminio mokymo(si) dieną planavo savaitgalio kelionę į pasirinktą Europos sostinę. Dirbdami porose sukūrė kelionių blog’ą, kurį vėliau pristatė klasės draugams.

Iš gedminiečių atsiliepimų tapo aišku, kad veiklos mokiniams buvo įdomios ir naudingos, jie atrado naujų dalykų, mokydamiesi per patirtį ir reflektuodami.

 

 

 

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.