Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
Raštinė: 8(46)346109
Faksas: 8(46)345910
El. p.: mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:

Tėvų valanda

Tėvų valanda – tai laikas, kurio metu klasės vadovas individualiai bendrauja su auklėtinių tėvais. Susitikimo laiką tėvams su klasės vadovu rekomenduojama suderinti iš anksto.

KLAIPĖDOS GEDMINŲ PROGIMNAZIJOS  1–8 KLASIŲ VADOVŲ TĖVŲ VALANDA

2017–2018 M. M.

Klasės vadovas

 

Klasė Kabinetas Savaitės diena Laikas
Lauryna Eirošė 1a 204 Trečiadienis 8.55–9.40
Jūratė Jankutė 1b 105 Penktadienis 8.55–9.40
Gintarė Škimelytė 1c 104 Pirmadienis 8.00–8.45
Roberta Sirusienė 1v 302 Penktadienis 12.00–12.45
Greta Kreišmontaitė 2a 202 Ketvirtadienis 10.55–11.40
Daiva Gaučytė 2b 101 Pirmadienis 10.55–11.40
Ieva Marozaitė 2c 209 Penktadienis 8.55–9.40
Daiva Remeikienė 2d 305 Antradienis 8.00–8.45
Vaida Bunevičiūtė-Kudinova 2v 304 Trečiadienis 9.50–10.35
Virginija Kupšienė 3a 203 Ketvirtadienis 12.00–12.45
Indra Sudeikienė 3b 102 Antradienis 8.55–9.40
Jūratė Lastauskienė 3c 201 Ketvirtadienis 10.55–11.40
Jurgita Širvienė 3v 301 Trečiadienis 9.50–10.35
Jadvyga Katkuvienė 4a 309 Antradienis 8.55–9.40
Sigita Jurkevičienė 4b 103 Pirmadienis 9.50–10.35
Vilma Gaidjurgienė 4d 205 Ketvirtadienis 8.55–9.40
Rasa Serapinienė 4v 303 Trečiadienis 8.55–9.40
Rima Sidorovienė 5a 217 Trečiadienis 8.55–9.40
Andžela Martyšienė 5b 308 Trečiadienis 12.55–14.35
Vilma Bučmienė 5c 313 Ketvirtadienis 8.00–8.45
Raminta Bakevičienė 5d 120 Trečiadienis 8.00–8.45
Giedrė Kaunaitė 5v 320 Antradienis 9.50–10.35
Natalija Deviatajeva 6a 215 Ketvirtadienis 8.50–9.35
Ruslana Yaburova 6b 215 Pirmadienis 8.50–9.35
Renata Martyšiūtė-Jarašiūnė 6v 214 Ketvirtadienis 12.55–13.40
Ingrida Simanauskienė 6d 123 Trečiadienis 8.00–8.45
Asta Jankauskienė 6e 220 Penktadienis 8.00–8.45
Saulius Rudelis 7a 212 Antradienis 9.50–10.35
Rasa Jonaitienė 7b 122 Pirmadienis 14.40–15.25
Sandra Kazelskienė 7c 119 Pirmadienis 12.00–12.45
Jovita Būtaitė 7d 317 Antradienis 14.40–15.25
Regina Gedmontienė 7e 124 Ketvirtadienis 14.40–15.25
Inga Lenkauskienė 8a 219 Pirmadienis 10.55–11.40
Algina Plūkienė 8b 326 Trečiadienis 10.55–11.40
Iveta Anužienė 8c 222 Antradienis 8.00–8.45
Asta Norkienė 8d 324 Penktadienis 10.55–11.40
Kristina Rudelienė 8e 221 Antradienis 12.55–13.40

 

Sudarė direktoriaus pavaduotoja ugdymui D.Stasiulienė