Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
faksas (8 46) 34 59 10
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:


Tikiu Lietuva

Aš Laisve tikiu kaip į Dievą.

Ir Tėvyne tikiu.

Ir tikiu tavimi.

Juk ir tu gali tikėti savimi, manimi ir kitais,

Kas niekada nenustoja kartoti –

Čia mano žemė, mano čia namai.

LIE-TU-VA

Vasario 16 –oji jau 100 metų minima kaip Lietuvos valstybingumo, nepriklausomybės ir laisvės simbolis. Gedminiečiai šią ypatingą dieną pradėjo Lietuvos Respublikos himnu. Pradinukai kartu su mokytojais suko lietuvių liaudies šokių ratelius. Vyresnieji mokiniai buvo pakviesti į šventinį koncertą, kuriame progimnazijos neformaliojo vaikų švietimo būrelius lankantys mokiniai gražiausiais žodžiais, dainomis ir šokiais sveikino Lietuvą. Klasių auklėtojai organizavo viktoriną „Ar pažįsti Lietuvą?“. Skambant lietuviškai muzikai, visi mokiniai klasėse šventė tikrą Lietuvos gimtadienį: su balionais, saldumynais ir net žvakutėmis ant torto. Iš anksto pasiruošę eskizus, dailiausiais raštais mokiniai papuošė medinius suoliukus. Gabiausi progimnazijos mokiniai, „100 dešimtukų klubo“ nariai ir buvę gedminiečiai susikovė protų mūšyje „Apie Lietuvą – žinau!”. Galiausiai gedminiečiai sugužėjo į progimnazijos kiemelį ir išsiuntė žinutę Dangui „100 AČIŪ“. Ačiū už tai, kad buvome, esame ir būsime lietuviai, už tą  „ypatingą Planetos lopinėlį, kurį vadiname Tėvyne“.

Vasario 16-oji – tai šventė, simbolizuojanti vieningos Lietuvos stiprybę ir dvasią, tikėkime savo  ateitimi. TIKĖKIME LIETUVA!

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.