Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /home/gedminai/domains/gedminai.lt/public_html/n/wp-config.php on line 90
Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimas | Gedminų progimnazija
Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimas

Šiais metais organizuojant Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimą buvo atsižvelgta į tai, kad mokykloje viešėjo svečiai iš keturių užsienio šalių – vyko daugiašalio Comenius projekto „The language af art“ pirmasis vizitas (projekte dalyvauja 5 Europos šalių (Lietuvos, Turkijos, Lenkijos, Latvijos, Rumunijos) mokyklos: Privati Ozcan pradinė mokykla ( Balikesir, Turkija), “George Moroianu“ vidurinė mokykla ( Sacele, Rumunija ), Toszek pradinė mokykla (Toszek, Lenkija), Alsungos vidurinė mokykla (Alsunga, Latvija)).

Mokykloje buvo organizuotos įvairios veiklos. Klasėse mokiniai ir mokytojai kalbėjo, diskutavo apie toleranciją, po to visi, apsibrėžę savo rankas ir iškirpę popierines rankeles, ant jų piešė, rašė, kaip supranta toleranciją. Vėliau mokiniai mokyklos erdvėse – koridoriuose, laiptinėse, valgykloje, fojė – ant sienų klijavo „rankeles“, taip simboliškai susikabindami, išreikšdami toleranciją kitiems.

Mokyklos aktų salėje įrengtoje „Tolerancijos akademijoje“ susirinko po 3 atstovus iš kiekvienos klasės. Jie, susiskirstę į mišrias grupes, piešė Tolerancijos herbus.

Svečiai iš užsienio buvo supažindinti su mokyklos GTUC veikla, diskutuota, kaip kitose šalyse sprendžiamos tolerancijos problemos. Projekto dalyviai ir patys prisijungė prie mūsų mokyklos mokinių – piešė Tolerancijos herbą, bendravo su mokytojais bei mokiniais.

Aktų salėje įvyko Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimo baigiamoji dalis – visų partnerių šalių atstovai pristatė savo šalį, šalies kultūrą, mokė žaisti tautinius žaidimus. Buvo išties smagu šokti, dainuoti visiems kartu.

[nggallery id=35]

Komentarai nepriimami.