Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /home/gedminai/domains/gedminai.lt/public_html/n/wp-config.php on line 90
Tarptautinė konferencija „Constuctionism2012“. Atėnai, Graikija. | Gedminų progimnazija
Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
Tarptautinė konferencija „Constuctionism2012“. Atėnai, Graikija.


Š. m. rugpjūčio 21 – 26 dienomis mūsų mokyklos mokytoja Asta Jurkutė-Lendraitienė dalyvavo tarptautinėje informacinių technologijų konferencijoje“ Constructionism2012“, kuri vyko Atėnuose, Graikijoje. Konferencijoje dalyvavo 110 dalyvių iš 19 pasaulio šalių. Tarp jų buvo ir 6 atstovai iš Lietuvos.: Valentina Dagienė (Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos instituto Informatikos metodologijos skyriaus vadovė ir katedros profesorė), Tatjana Balvočienė (Šilutės Vydūno gimnazijos informacinių technologijų mokytoja ekspertė), Rasa Alaburdienė (Lietuvos informatikos mokytojų asociacijos pirmininkė, Prienų „Revuonos“ vidurinės mokyklos informacinių technologijų mokytoja ekspertė), Jūratė Valatkevičienė (Vilniaus Pedagoginio universiteto lektorė), Eglė Jasutė (VU Matematikos ir informatikos instituto doktorantė, Vilniaus Jėzuitų gimazijos matematikos, informacinių technologijų mokytoja). Konferencijoje pateikta apie 100 pranešimų. Visuose pranešimuose, pristatymuose, seminaruose, diskusijose buvo rodoma ir aptarinėjama, kaip mokymą ir mokymąsi galima padaryti įdomų ir mokiniams, ir mokytojams. Buvo aptarti vizualinio modeliavimo ir mąstymo metodai , dirbta su programomis „Scratch“, (http://scratch.mit.edu), „Roboscratch“, „Snap“., kurios yra skirtos programavimo pradmenų mokymuisi. Išsamesnių renginio aprašymų ir daugiau įspūdžių rasite konferencijos organizatorių svetainėje http://constructionism2012.etl.ppp.uoa.gr/ , taip pat Lietuvos informatikos mokytojų asociacijos (LInMA) svetainėje (http://www.linma.org) ir Lietuvos Logo svetainėje (http://www.logo.lt).
Ši kelionė buvo finansuota iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas (http://www.smpf.lt)
Čia pateikta medžiaga atspindi tik autorės požiūrį, todėl Europos Komisija neatsako už jos turinį ir už galimą informacijos panaudojimą.
Informaciją pateikė informacinių technologijų mokytoja metodininkė Asta Jurkutė-Lendraitienė

1 comment to Tarptautinė konferencija „Constuctionism2012“. Atėnai, Graikija.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.