Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
faksas (8 46) 34 59 10
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:


“Studijoje A” aptartas literatų konkursas

Progimnazijos 5-8 klasių moksleiviai, drąsūs ir netikėtai sukuriantys tekstus apie tai , ko daugelis net nepastebi, buvo pakviesti į eilėraščio ir mažosios prozos konkursą “Čia ir dabar”. Pasirašydami slapyvardžiais jaunieji literatai konkursui pateikė net  devyniolika kūrinių.

Sumanumu , kūrybiškumu atsiskleidė prozininkai.Gustės Lastauskaitės (7b) miniatiūrų ciklas  išsiskyrė įdomia filosofine mintimi, Vilgailė Mališkaitė (6b) sugebėjo meniškai išreikšti pasakotojo jausmus(“Mano mažojo broliuko pasaulis”), Austėja Lenkauskaitė neįtikėtinai prakalbino  katiną (“Ką apie mane papasakotų katinas Tigas”)- kitu kampu pažvelgė į pasaulį. Puikiai draugystės ir ištikimybės idėją atsklaidė Jusvita Riaubaitė pasakoje-miniatiūroje “Kiškutis”. Beje, Jusvita  sublizgėjo ir  poetės talentu- sukūrė geriausią jumoristinį eilėraštį  “Besmegenis”.

Eilėraščių kūrėjai  nustebino stilių ir žanrų įvairove- ir kiekviename  jų tekste slypėjo kas nors gražaus. Patriotine mintimi įtaigus buvo Gabrielės Šaltmėrytės  eilėraštis “Laisvė širdyje”, lyriškumu išsiskyrė Karolinos Petravičiūtės (7b) eilėraštyje“Tu ir aš” sukurtasis žmogus.Be jau minėtų mokleivių savo kūrinius perskaitė Ema Bieliauskaitė (7b), Rugilė Prižgintaitė (7a), Laura Barkauskaitė(7a).

Renginyje dalyvavo ne tik “Studijos A” moksleiviai, bet ir skaitovų būrelio mokiniai. Jie savo dėmesiu  maloniai nustebino  ir jaunuosius literatus , ir mokytojus. Literatų kūryba pasidžiaugusi bibliotekos vedėja Renata Kavaliauskienė , įteikusi  kūrėjams prisiminimui po knygą, pastebėjo,kad tik tada kūrinys  pradeda gyventi ,kai jį pradeda skaityti kiti žmonės .

Konkurso dalyviams įteikti padėkos raštai, o mokyklos direktoriaus vardu padovanoti dar ir rašikliai su logotipu – “Klaipėdos Gedminų progimnazija”

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.