Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /home/gedminai/domains/gedminai.lt/public_html/n/wp-config.php on line 90
Renginiai, skirti Europos kalbų dienai paminėti | Gedminų progimnazija
Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
Renginiai, skirti Europos kalbų dienai paminėti

Pamokoje reportažo mokinai klausėsi 32 Europos šalių kalbomis

Rugsėjo 25 ir 28 dienomis anglų kalbos pamokų metu buvo švenčiama Europos kalbų diena. 2–4 klasių mokiniai su mokytojomis Renata Martyšiūte – Jarašiūne ir Vita Uždanavičiene prisiminė Europos šalis, jų kalbas, kalbų istoriją. Su planšetiniais kompiuteriais ieškojo įdomesnės informacijos, susipažino su Europos šalių vėliavomis, išklausė reportažus žinių laidoje 32 Europos šalių kalbomis.

[nggallery id=291]

Europos kalbų dieną minėjome su Klaipėdos Sendvario progimnazijos bendraminčiais


Rugsėjo 25 dieną 8D klasės mokinių komanda „Dream Team“ turėjo puikią galimybę sudalyvauti renginyje, kuris buvo skirtas Europos kalbų dienai. Renginys vyko Klaipėdos Sendvario progimnazijoje. Mokyklos komandą ruošė anglų kalbos vyr. mokytoja Vilma Bučmienė
Renginį pradėjo Sendvario progimnazijos direktorė, sveikindama visus susirinkusius ir linkėdama sėkmės anglų kalba paruoštoje viktorinoje. Smeltės, Sendvario ir Gedminų progimnazijų mokiniai prisistatė ir kibo į darbus. Vykusioje viktorinoje mokiniai panaudojo savo turimas žinias apie Europos kalbas ir Europos Sąjungą. Aštuntokai atstovaudami mūsų mokyklą užėmė 3-ąją vietą. Mokiniai iš viktorinos grįžo su gera nuotaika, įgytomis žiniomis ir, žinoma, saldžiais prizais.

[nggallery id=292]

Nuo šiol visus Gedminiečius ir mokyklos svečius kvies nauja parodų erdvė

Mokykloje įkurta nauja parodų erdvė. Visus Gedminiečius ir mokyklos svečius pasitiks puiki informacinė erdvė apie užsienio (anglų) kalbos ugdymą mūsų mokykloje .Rugsėjo 26 diena skirta Europos kalbų įvairovei ir svarbai pažymėti, skatinti mokytis kalbų visą gyvenimą. Gebėjimas bendrauti įvairiomis kalbomis padeda atverti kitų kalbų pasaulius, pažinti šalių kultūras, išplečia galimybes aktyviai dalyvauti Europos ir pasaulio gyvenime.
Mes, 8e klasės mokiniai, vadovaujami anglų kalbos mokytojų L. Požienės bei I. Anužienės, integruotų anglų kalbos bei informatikos pamokų metu rinkome informaciją apie šios dienos tikslus, kilmę, įdomiausius faktus apie kalbas bei užsienio kalbų paplitimą Lietuvoje, vardinome svarbiausias kalbų mokymosi priežastis bei pristatėme Europos kalbų medį. Kad kalba būtų spalvingesnė ir gražesnė, mes vartojame posakius, frazes bei frazeologizmus. Visos kalbos turi bendrų frazių ir išsireiškimų. Tai atsispindi mūsų darbuose anglų, italų, vokiečių, slovakų, rumunų, rusų, ispanų, danų, kroatų, portugalų ir lietuvių kalbomis. Savo darbus kūrybiškai apipavidalinome ,,Microsoft Publisher” programa. Veikla buvo įdomi bei naudinga.

8e kl. mokinė Raminta Sidaravičiūtė

[nggallery id=293]

Organizuotas pirmasis integruotas regioninis edukacinis projektas

Minint Europos kalbų dieną, rugsėjo 25 , įvyko pirmasis integruoto regioninio edukacinio projekto „Skirtingų kultūrų suvienyti…” dalyvių susitikimas Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijoje.
Pagrindinė mūsų projekto tema – Klaipėdos krašte gyvenančių tautinių mažumų kultūrinis pažinimas. Tad neatsitiktinai projekte bus kalbama ir tobulinamos mūsų krašte vartojamos kalbos: lietuvių, rusų, vokiečių. Kadangi mūsų projekte dalyvauja Klaipėdos „Litorinos” mokyklos auklėtiniai, mes bandysime pramokti ir ženklų kalbą. Be abejo, neužmiršime bei tobulinsime ir anglų kalbą, kuri bus pagrindinė mūsų projekto kalba.
Susitikimo metu projekto dalyviai buvo pakviesti į kūrybines dirbtuves, kurių metu kūrė projekto logotipą – simbolį, vienijantį Klaipėdos krašte gyvenančias tautas. Buvo sukurti šeši logotipai. Kadangi negalėjome apsispręsti, kuris darbas geriausias, bus sukurtas bendra logotipas – simbolis, panaudojant visus susitikimo metu sukurtus logotipus.
Visą mūsų projekto veiklą galite stebėti programos eTwinning portale
https://twinspace.etwinning.net/10201/home

[nggallery id=294]

6B ir 6A klasių moksleiviai dalyvavo trumpalaikiame eTwinning projekte „Exchanging cards for the European Day of Languages 2015“, kuris skirtas Europos kalbų dienai paminėti. Šio projekto  tikslas susipažinti su kitomis Europos kalbomis, taip pat įtraukti vaikus į kūrybinį kalbinį projektą, mokyti bendradarbiauti su kitomis Europos moksleiviais.
Vaikai ruošė atvirutes, pateikė informaciją apie save lietuvių ir anglų kalbomis.

Taip pat buvo paruoštos kortelės, kuriose vaikai užrašė patį gražiausią lietuvių kalbos žodį ir iliustravo. Kitoje kortelės pusėje pateikė žodžio vertimą anglų kalba.

Paruoštos kortelės ir atvirukai su linkėjimais ir sveikinimais buvo išsiųstos į vienuoliką Europos mokyklų, dalyvaujančių šiame projekte.

Projekte dalyvavo mokytojos Vilmos Bučmienės moksleiviai.

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.