Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /home/gedminai/domains/gedminai.lt/public_html/n/wp-config.php on line 90
Projekto „Let‘s act together!“ mokinių mainai | Gedminų progimnazija
Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
















Projekto „Let‘s act together!“ mokinių mainai

 

Rugsėjo 25–29 d. Latvijos Kusos mokykloje antrą kartą susitiko Nordplus Junior projekto „Let‘s act together“ mokiniai bei mokytojai. Pirmąją dieną buvome suskirstyti į mišrias grupes kartu su estų ir latvių mokiniais ir dalyvavome 4 pamokose – anglų kalbos, biologijos, dailės ir kūno kultūros. Visos pamokos buvo labai įdomios.

Antradienį važiavome į Madoną. Čia, taip pat dirbdami grupėse, gaminome karamelinius saldainius, piešėme ant akmenų ir iš karoliukų vėreme savo šalies vėliavas, kurias galėjome prisikabinti prie raktų.

Trečiadienį mūsų laukė gan įdomi diena – važiavome į Cesvainą. Aplankėme jo garsiąją pilį ir sužinojome nuostabią jos istoriją. Po to lankėmės Jaunimo centre, kur išmokome kelis naujus žaidimus, skirtus susipažinimui ir anglų kalbos ar bet kokios kitos kalbos mokymuisi. Po šių užsiėmimų mūsų laukė staigmena – mergaičių muzikinės grupės pasirodymas. Jos pasirodė tikrai puikiai ir turėjome galimybę patys užlipti ant scenos, dainuoti visi kartu.

Ketvirtadienį dalyvavome keliose veiklose Kusos mokykoje įsikūrusiame Laisvalaikio centre: dainavome, kepėme vaflius, duoną ir pyragus penktadienio mugei, žaidėme orientacinius žaidimus lauke bei lipdėme Kusos miestelio emblemą.

Penktadienis buvo liūdniausia savaitės diena, bet tai dar nereiškia, kad ji buvo blogiausia. Mokykoje šurmuliavo Šv. Mykolo mugė, kurioje kiekvienas turėjo progą pardavinėti tai, ką patys pagamino. Visus džiugino gražūs rankdarbiai, įvairiausi skanėstai – kepta duona, bandelės, pyragai, keksiukai. Šiek tiek vėliau aktų salėje visi šokome ir žaidėme tradicinius latvių, lietuvių bei estų šokius ir žaidimus. Renginio pabaigoje visiems dalyviams buvo įteikti sertifikatai. Atsisveikinant buvo nemažai ašarų, bet jos nuoširdžios. Kiekvienas prižadėjome susitikti dar kartą gyvenime. Jei ne Estijoj, tai bent kažkuriame kitame pasaulio kampelyje.

Ši savaitė, praleista Latvijoje, dar kartą įrodė, kad tikrai yra įdomių ir prasmingų laisvalaikio leidimo būdų!

Gabrielė Rimkutė ir Augustė Trinskytė, 8e kl.

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.