Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /home/gedminai/domains/gedminai.lt/public_html/n/wp-config.php on line 90
Projektai „Sveikatiada“ bei „Valgyk +Judėk+Žinok=Sveikata“ pakėlė bures | Gedminų progimnazija
Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
















Projektai „Sveikatiada“ bei „Valgyk +Judėk+Žinok=Sveikata“ pakėlė bures

Š. m. spalio 10, 11 dienomis Klaipėdos Gedminų pagrindinėje mokykloje vyko projektai „Sveikatiada“ bei „Valgyk+Judėk+Žinok=Sveikata“. Pirmąją projekto dieną buvo pristatytos judriųjų žaidimų aikštelės. Šios aikštelės – tai labai įdomus sumanymas, nes nuo šiol mokiniai galės daugiau sportuoti, judėti. Aikštelių atidarymo renginys buvo labai įdomus, vaikai dainavo, šoko, atlikinėjo akrobatinius numerius. Aikštelių sumanytojai  paaiškino, kaip jomis naudotis. Taip pat buvo apdovanoti visi, kurie prisidėjo prie šio projekto.

Antrąją projekto dieną mokiniai su mokytoja Vida Gnedojienė pristatė pranešimą apie maisto produktų sudėtį na, o po to vyko gražus renginys, kuris vadinosi „Vaisių ir daržovių mitingas“. Ryte, ateinančius į mokyklą, pasitiko pradinių klasių mokiniai ir padovanojo visiems po obuolį. Vėliau, mokiniai iš sodo ir daržo gėrybių pagamino įvairiausių patiekalų: mišrainių, tyrių, užtepėlių, pyragų. Renginyje buvo linksma, skambėjo dainos ir šokiai apie daržoves ir vaisius, istorijos mokytoja I. Baldinienė uždavinėjo susirinkusiems įvairius klausimus, mįsles apie sveiką maistą.

Šiuose renginiuose sužinojome daug naudingų dalykų. Projektai „Sveikatiada“ bei „Valgyk+Judėk+Žinok=Sveikata“, mano nuomone, paskatins mokinius sveikai gyventi, daugiau judėti, valgyti daug vaisių ir daržovių.

[nggallery id=159]

Vytautas Posėčnas 7B klasė.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.