Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /home/gedminai/domains/gedminai.lt/public_html/n/wp-config.php on line 90
Programos „eTwinning“ mokinių stovykla „Profesijų pasaulyje“ | Gedminų progimnazija
Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
Programos „eTwinning“ mokinių stovykla „Profesijų pasaulyje“

Rugsėjo 20 diena. Taip ilgai laukta diena pagaliau atėjo. Autobusu linksmai ir garsiai klegėdami  atvažiavome į Vilnių. Po ilgos kelionės įžengėme į jaukų Ežeraičių viešbutį „Grand Resort“.

Įsikūrę viešbutyje turėjome ruoštis pirmajam užsiėmimui „Sporto trenerio profesija“. Mums trenerė Margarita papasakojo, kaip jos gyvenimo įvykiai ją vis vedė link sporto. Po to Ji mus mokė karatė judesių. Ši trumpa treniruotė man (manau, ir kitiems) labai patiko.

Tuomet atėjo stalo žaidimų ir virtualios realybės metas. Man stalo žaidimai dažniausiai būna nuobodūs, bet po šios stovyklos mano nuomonė pasikeitė. Pavyzdžiui, aš žaidžiau stalo žaidimą, susijusį su sušiais, kiti – su deimantais ir jų prekyba. Tą dieną aš dar tapau ir šefe, kuri gamino maistą piktiems robotams, užkariavusiems mūsų žemę. Buvo labai įdomu – jaučiausi lyg esanti ateityje.

Mane labiausiai sudominusi profesija – kinologo profesija. Trumpai tariant, tai darbas su šunimis, su kuriais patruliuoji prie Lietuvos valstybės sienų. Taip pat mokai šunį atrasti kontrabandą: narkotikus, sprogmenis ir kitus įstatymus pažeidžiančius dalykus. Kaipgi kinologo profesijos pristatymas be šuniukų? Niekaip! Taigi lauke mes išvydome du vokiečių aviganius: patiną, kuriam jau vienuolika metų, ir trejų metų patelę. Jiedu parodė, kaip atlieka savo pareigas. Po vakarienės mūsų laukė pažintis su didžėjaus ir blogerio profesija. Ji, mano manymu, buvo pati neįdomiausia, nes Ignas ją pristatė labai nuobodžiai.

Antrąją stovyklos dieną susipažinome su skautų veikla: mokėmės rišti mazgus. Vėliau ėjome į lauką, buvo duota minutė, per kurią reikėjo pažiūrėti į septyniolika daiktų, juos prisiminti ir užrašyti. Tada laukė mūsų gan sunki užduotis, susijusi su geografija. Mums davė lapelius, kuriuose buvo žemėlapis ir pažymėtos vietos, kuriose paslėpti klausimai. Taigi mes turėjome surasti klausimus ir į juos atsakyti. Sekėsi neblogai. Po trumpos pertraukėlės mes tapome kino garso režisieriais. Ši profesija taip pat labai labai įdomi. Supratau, kad garso režisierius turi būti labai atsakingas, kruopštus žmogus. Visi pabandėme įgarsinti trumpus filmus ir filmukus.

Kaip ir kaip liūdna būtų, atėjo laikas keliauti namo. Važiuodami  traukiniu dalijomės įspūdžiais, žaidėme. Iš stovyklos parsivežėme nuostabiausius prisiminimus!

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”536″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”100″ thumbnail_height=”75″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”40″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Rodyti kaip skaidres]” template=”/home/gedminai/domains/gedminai.lt/public_html/n/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

                                                                    Lilija Vibrytė, 7e klasės mokinė

Kvietimą dalyvauti mokinių stovykloje „Profesijų pasaulyje“ gavo Nacionaliniuose programos „eTwinning“ apdovanojimuose „Geriausia Lietuvos „eTwinning“ mokykla 2018“ apdovanotos Lietuvos bendrojo ugdymo įstaigos.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.