Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės +370 643 81472,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:


Programos „eTwinning“ kontaktinis seminaras Vokietijoje, Bad Honefo mieste

Rugsėjo 27-29 dienomis pradinių klasių mokytoja Daiva Remeikienė dalyvavo programos „eTwinning“ kontaktiniame seminare „ Europäische Partnerschaftsprojekt im Kindergarten und in der Grundschule“

   Net 42 pedagogai iš Olandijos, Vokietijos, Čekijos Respublikos, Bulgarijos, Slovakijos, Slovėnijos, Vengrijos, Austrijos, Lietuvos kartu mokėsi, dalijosi gerąja programos „eTwinning“ projektų įgyvendinimo, IKT įrankių naudojimo patirtimi. Šis seminaras buvo skirtas surasti partnerių naujiems projektams, parengti naujus projektus, ssupažinti su „eTwinning“ ir kitais IKT įrankiais, kuriuos galima naudoti projektinėse veiklose, siekiant aktyvaus, įtraukaus mokymo.

Dalyviai jau pirmąją seminaro dieną susipažino su siūlomų projektų idėjomis. Mokytojai rinkosi labiausiai patikusias projektų idėjas, diskutavo, būrėsi į projektų grupes. Daiva Remeikienė kartu su pedagogais iš Slovakijos, Čekijos, Slovėnijos, Vengrijos, Vokietijos užregistravo du bendrus projektus.

   Tai buvo puiki patirtis kiekvienam seminaro dalyviui lavinti savo vokiečių kalbos, bendravimo ir bendradarbiavimo, projekto planavimo bei vertinimo įgūdžius, susirasti partnerius naujam projektui.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.