Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
Profesinio tobulėjimo kursai Jungtinėje Karalystėje

Kovo 29 d. – balandžio 7 d. matematikos mokytoja Jekaterina Daugintė dalyvavo Plymouth mieste, Jungtinėje Karalystėje, vykusiuose profesinio tobulėjimo kursuose „New Approaches in Teaching Math” („Nauji metodai mokant matematikos”). Tai vienas iš programos „Erasmus+” bendrojo ugdymo 1 pagrindinio veiksmo projekto „Gyvoji mokykla: erdvė kurti, augti, būti” mobilumų.

      Kursų metu aš turėjau galimybę plačiau ir detaliau susipažinti su Jungtinės Karalystės švetimo sistema, aplankyti tris ugdymo įstaigas ir susipažinti su jų tvarka organizuojant mokinių mokymą(si), artimiau pabendrauti su matematikos mokytojomis iš Jungtinės Karalystės, Vokietijos, Lenkijos, Čekijos. Kursų metu buvo pristatyti ir aptarti nauji metodai, galintys padėti motyvuoti, skatinti vaikus mokytis, pagerinti mokinių pažangumą.

 

      Aš labai džiaugiuosi, jog turėjau galimybę įgyti naujų žinių, pasisemti tarptautinės patirties bei pasidalinti įspūdžiais ir turimomis idėjomis su savo kolegomis.

Matematikos mokytoja Jekaterina Daugintė

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.