Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /home/gedminai/domains/gedminai.lt/public_html/n/wp-config.php on line 90
Popietė Knygnešio dienai paminėti | Gedminų progimnazija
Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
Popietė Knygnešio dienai paminėti

Žmogus su knyga rankose negali būti vienišas. Ir nėra gražesnio paveikslo  kaip „Skaitantis žmogus.“  Ir nėra geresnio draugo – už knygą, nes ji su tavim gali vykti ir į dykumą, ir į pasaulio kraštą, gali kartu atostogauti ir būti su tavim, kai sergi, gali patarti ir paguosti.

Nuo 2000 metų  kasmet   mokyklos biblioteka  rengia knygų parodas, skirtas Knygnešio dienai paminėti. Šiais   metais bibliotekininkė Renata Kavaliauskienė pakvietė  lietuvių kalbos vyr. mokytoją Vilhelminą Paniuškienę ir technologijų mokytoją ekspertę Vidą Gnedojienę  dirbti kartu ir paruošti su mokiniais  integruotą projektą „Paveikslas su knyga“. Nuostabius paveikslų rėmus iš laikraščių „nulipdė“ 10 klasės mokiniai: Dmitrejevas  Viktoras, Jokubynas Lukas, Kutyrinas Vitalijus, Lekavičiūtė  Roberta, Liekis Evaldas, Lubytė Judita, Markevičiūtė  Jolita, Mažonas Arvydas, Palaimaitė Rūta, Semaška  Saumantas, Tamašauskaitė Ieva, Smilingis Jonas, Rimkus Tomas. Puikiai ištraukas iš knygų skaitė jaunieji skaitovai, vaidino teatro klasės mokiniai. Atsisveikindama su žiūrovais, parodos sumanytoja bibliotekininkė R. Kavaliasukienė pasakė: “Paveikslas su knyga“ tegu lydi jus gyvenimo kelyje.

                                                                     [nggallery id=134]

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.