Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
faksas (8 46) 34 59 10
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:


Pilietiškumo pamokos pradinių klasių mokiniams

Vasario 16-oji – svarbi diena kiekvienam lietuviui: tai ne tik istorinis įvykis, nulėmęs Lietuvos valstybingumo raidą, bet ir patriotiškumo, tautinio identiteto diena. Vasario mėnesį Klaipėdos Gedminų progimnazijos mokiniai ne kartą klasėse kalbėjo apie tautiškumą, patriotizmą, pilietiškumą, prisiminė svarbiausius Lietuvos istorijos įvykius, atvedusios mus į Nepriklausomybę.

Vasario 4 d. Klaipėdos Gedminų progimnazijoje vyko netradicinio ugdymo veiklos, skirtos mokinių pilietiškumo ugdymui: 4V ir 3D klasių mokiniai vyko į garsaus lakūno S. Dariaus gimtinę, progimnazijoje svečiavosi policijos pareigūnai, Klaipėdos Dragūno bataliono kariai, viešnia iš Panevėžio krašto, pristačiusi duonelės kelią iki mūsų stalo. Pradinių klasių mokiniai turėjo unikalią galimybę pabendrauti su kariais, susipažinti su kario pareigomis, apžiūrėti privalomą kario ekipuotę, pakalbinti policijos pareigūnus. 1-2 klasių mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Kepaliukas“, savo rankytėmis minkė ir formavo tikriausiai pirmąjį savo duonos kepaliuką… Smagiai visi pradinių klasių mokiniai trypė ir lietuvių liaudies šokius, kruopščiai pynė iš tautinių spalvų siūlų pynutes, kurios paskui buvo panaudotos progimnazijos rekordo siekimui vasario 15 dieną, padovanotos klaipėdiečiams. Ačiū pradinių klasių mokytojoms Laurynai, Jūratei J., Gintarei, Robertai, šokio mokytojai Linai už pagalbą organizuojant šios dienos veiklas.

Vasario 15 dieną visa progimnazijos bendruomenė pradėjo Lietuvos himno giedojimu, o dieną vainikavo pasiektas rekordas – pradinių klasių mokiniai apjuosė mūsų progimnaziją savo rankomis nupinta tautinių spalvų juosta! Smagu jausti vienybę bendrystėje.

Filmuota medžiaga https://www.facebook.com/gedminai.lt/videos/502500933487631/

 

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.