Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /home/gedminai/domains/gedminai.lt/public_html/n/wp-config.php on line 90
Pilietinė iniciatyva „IŠTIESK TOLERANCIJOS RANKĄ“ | Gedminų progimnazija
Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
Pilietinė iniciatyva „IŠTIESK TOLERANCIJOS RANKĄ“

Lapkričio 16-ąją gedminiečiai paminėjo Tarptautinę tolerancijos dieną.  Šiais metais Tarptautinė istorinio teisingumo komisija pakvietė dalyvauti pilietinėje iniciatyvoje „Ištiesk tolerancijos ranką“. Minėjimo, jau tapusiu tradiciniu, tikslas – patraukliomis priemonėmis paskatinti mokinius pagalvoti apie toleranciją ir netoleranciją mūsų gyvenime ir istoriniame kontekste. Rankos sukuria ir rankos sugriauna, visų rankos yra skirtingos: mažo vaiko ir suaugusio ar senyvo žmogaus, vyro ir moters, skirtingų rasių atstovų. Ir tik nuo mūsų priklauso, kam – geram ar piktam – mes panaudosime savo rankas. Ištiesta ranka – tai atvirumo ir pasitikėjimo ženklas. Tolerancijos idėjų kontekste rankos simbolis neatsitiktinis, nes žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai.
Mokiniai su klasių vadovais ruošėsi minėjimui dvi savaites: vyko diskusijos, mokiniai rinko medžiagą, diskutavo, piešė, gamino su rankomis susijusias meninę kompoziciją – gedminiečių rankų TOLERANCIJOS JŪRĄ. Laivo stiebus papuošė baltos burės, kuriose užrašytos mokinių mintys apie toleranciją. Minėjimo dieną – prieš pamokas visus bendruomenės narius I aukšto fojė pasitikiko jaunieji dainininkai (5a klasės mokiniai, Mokinių tarybos nariai), atlikdami dainą „Duok man ranką“. Pakili nuotaika, nuoširdus rankos paspaudimas suvienijo gedminiečius.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.