Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /home/gedminai/domains/gedminai.lt/public_html/n/wp-config.php on line 90
Penktų klasių viktorina “Aš Klaipėdietis visa širdimi esu” | Gedminų progimnazija
Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
Penktų klasių viktorina “Aš Klaipėdietis visa širdimi esu”

Penktadienį į aktų salę sugūžėjo linksmai nusiteikusių,  savo žinias palyginti ir pasivaržyti  norintys  penktokų pulkas. Proga buvo neelinė, o buvo minimos 86-osios Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos metinės. Komandos ruošėsi: ieškojo informacijos, konsultavosi su istorijos mokytojomis R. Zubavičiene ir I . Baldiniene aktualiais  klausimais  apie Klaipėdą.

Vyko penki turai, kuriuos rimtai ir profesionaliai vertino atsakinga komisija: bibliotekos vedėja R. Kavaliauskienė ir pavaduotoja ugdymui bei lietuvių kalbos mokytoja I. Balsienė. Darbas buvo nelengvas, nes visus reikėjo išgirsti ir teisingai įvertinti, sekti laiką, per kurį  komandos turėjo suklijuoti Klaipėdos herbą, įvertinti sukurtą ketureilį apie gimtąjį miestą, išgirsti teisingus atsakymus, susijusius su Klaipėdos miestu ir jo istorija. Klausimai buvo ne tik informatyvus, bet ir suteikė galimybę pažinti ar pasikartoti jau žinomus faktus apie miestą.

Kaip be apdovanojimų? 5b klasė įvertinta kaip šauniausia palaikymo komanda, 5e klasės kapitonas Deimantas Blankas apdovanotas už gražiausiai pateiktą ketureilį, aktyviausios dalyvės- 5b kl. mokinė Evelina Jakubėnaitė ir 5a kl. mokinė Vanesa  Niurnaitytė. Valio, 5d klasei, kuri įveikė visus varžovus ir lamėjo I-ąją vietą.

[nggallery id=177]

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.