Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
faksas (8 46) 34 59 10
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:














Penktoji pavasarinė „Mažoji laboratorija”

Šiais metais, jau tradiciniu tapęs, penktasis pavasarinis „Mažosios laboratorijos“ renginys sukvietė penkių miesto mokyklų: Martyno Mažvydo, Tauralaukio , „Versmės“ , Gedminų progimnazijų ir Gilijos pradinės mokyklos mokinius tyrinėti, iš naujo, giliau pažinti kasdienius aplinkos daiktus ir reiškinius.

Šių metų renginio tema: „Muilas, higienos reikmenys“. Mažieji tyrinėtojai gilinosi kaip, kada, iš ko buvo gaminamos šiandien mums taip įprastos higienos priemonės, kokie buvo jų pirmtakai.

Vaikai sužinojo, kodėl dideliame stiklainyje žvakė dega ilgiau nei mažame, kodėl pradūrus balioną iešmeliu jis nesprogsta ir dar daug juos supančios aplinkos paslapčių. Susižavėjimu degė vaikų akys gaminant „Dramblių pastą“, lipdant sniego besmegenius gegužės mėnesį, o ypač įdomu buvo patiems pasigaminti ir leisti milžiniškus muilo burbulus. Ačiū 1d klasės mokinės Adrijos Domarkaitės mamai Aivai už iniciatyvą ir bendradarbiavimą vykdant veiklas.

Renginio sumanytojos ir vykdytojos direktoriaus pavaduotoja ugdymui D. Stasiulienė, pradinių klasių mokytoja D.Remeikienė, logopedė A.Musonienė, specialioji pedagogė L.Daubarienė.

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>