Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /home/gedminai/domains/gedminai.lt/public_html/n/wp-config.php on line 90
Pasakyta-padaryta | Gedminų progimnazija
Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
Pasakyta-padaryta

Kovo 8 d. Klaipėdos Verdenės progimnazijoje vyko pilietiškų iniciatyvų skatinimo renginys „Pasakyta-padaryta“, kuriame dalyvavo  64 vyresniųjų klasių moksleiviai iš Klaipėdos Gedminų pagrindinės mokyklos ir Klaipėdos Verdenės progimnazijos.

Pilietiškumo skatinimo renginiai paskatino mokinius išbandyti save interaktyvių užduočių turnyre , kurių metu reikėjo įrodyti, kad moki žodį „pilietis“ apibūdinti per pusę minutės, žinai, koks Lietuvos amatas įtrauktas į UNESCO saugomųjų sąrašą, kad gintaras senovės lietuvių naudojamas kaip vaistas. Taip pat renginys tapo galimybe išbandyti savo asmenybės galią sprendžiant sudėtingas situacijas. O tokių atsiranda, kai tavo klasės draugas nenori bėgti iš pamokų, kai mokytojas nesupranta, kad graffii – gražu… O kaip išlipti iš tokios situacijos iškelta galva, padėjo suprasti forumo teatro metodu suvaidinti ir išnagrinėti teatriniai etiudai.

Projekto tikslas – paskatinti mokinius daryti gerus darbus, dar kartą pagirti tuos, kurie jau rūpinasi mokyklos renginiais, mokymosi sąlygomis, aplinka, santykiais tarp mokinių, tėvų ir mokytojų, – sako projekto partnerės VšĮ PROFAT vadovė Lina Sodžiutė.

Renginių metu mokiniai siūlo drąsias idėjas: įkurti poilsio zoną ant mokyklos stogo; surengti mokinių meninių darbų parodą-mugę; įkurti savanorių centrą, kuris rūpintųsi mokyklos gerove, renginiais; užtikrinti valgykloje tik  prekybą ekologišku maistu. Tikimasi, kad į komandas susibūrę moksleiviai įgyvendins savo idėjas, padedami užrašais rastais projekto gide. 2012/2013 mokslo metų pavasarį visi projekte dalyvavę ir savo iniciatyvas įgyvendinę moksleiviai bus pakviesti į finalinį jaunimo renginį-sąskrydį-koncertą-apdovanojimų ceremoniją. Projekto organizatoriai žada solidžiai pagerbti ir apdovanoti jaunuosius piliečius.

Projektą „Atviras kodas: PILIETIS“ vykdo neformaliojo švietimo asociacija „Jaunimo akademija“ ir partneriai: viešoji įstaiga Lygių galimybių plėtros centras, viešoji įstaiga „Europos namai“, Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija, viešoji įstaiga „Profat“. Projektas finansuojamas pagal 2007–2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 2 prioriteto „Mokymasis visą gyvenimą“ įgyvendinimo VP1-2.2-ŠMM-10-V priemonę „Neformaliojo švietimo paslaugų plėtra“.

https://picasaweb.google.com/106064756829341498703/PASAKYTAPADARYTA02?authkey=Gv1sRgCMWfjd2Ww-zSvQE

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.