Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
faksas (8 46) 34 59 10
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:


Pamoka su keturkoju draugu

Mokiniams jau tapo įprasta mokyklos koridoriuose pamatyti šalia mokytojo  ramiai tipenantį juodai baltą šunį – Kleopatrą. Gedminiečiai mielai jį pašnekina, paglosto. Kleopatra vieną kartą savaitėje dalyvauja  šeštokų ir trečiokų pamokose. Taip pat aplanko jaunuosius skaitytojus Knygų skaitymo valandoje. Užsiėmimų metu mokomės bendrauti, dirbti komandoje, sukoncentruoti dėmesį į savo elgesį, nurimti, išgirsti ir priimti kitokį ir išgyventi daug malonių akimirkų. Taip vaikas ugdosi gebėjimą kurti norimą santykį su savimi ir aplinkiniais. Ir dažnas koridoriuje sutiktas gedminietis, sužinojęs, kad mokykloje vyksta pamokos, kurias „veda“ Kleopatra, atsidūsta –  „kaip norėtume ir mes tokios pamokos…“.

Žinome, kad  žmogaus mintis ir elgesį lemia emocijos, kylančios iš išgyvenimų ir prisiminimų. Ilgainiui tai susiformuoja į  vidines nuostatas, įsitikinimus ir vertybes. Taip išmokstame stebėti save, valdyti emocijas, vertinti savo poelgius.  Taip kuriasi žmogaus vidinė „laimės“ būsena ir emocinis intelektas.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.