Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
faksas (8 46) 34 59 10
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:


Netradicinė pamoka

Lapkričio 10 d. rytą pliaupęs lietus nesutrukdė 7e, 6d, 6e, 6v ir 5a klasės mokiniams pajausti šventiškos nuotaikos, dalyvaujant atviroje integruotoje vokiečių kalbos (mokytoja R. Gedmontienė), technologijų (mokytoja R. Jonaitienė), lietuvių kalbos (mokytoja A. Jankauskienė) pamokoje „Šv. Martyno šventė: šviesos reikšmė“. Pamoka prasidėjo eisena aplink mokyklą. Mokiniai bei mokytojai nešė iš anksto per technologijų pamoką pagamintus žibintus, giedojo giesmes. Jau grįžus į kabinetą septintokai vokiškai pristatė šventės ištakas, kalbėjo apie šv. Martyno gyvenimą, jo gerus darbus, papasakojo, kaip ši diena minima Vokietijoje. Šeštokai lietuviškai atsakė į pateiktus klausimus, paaiškino šventės prasmę, simbolius. Po to mokiniai žiūrėjo animacinį filmuką apie šv. Martyną (vokiečių k.) ir atliko interaktyvią užduotį, prisimindami ir įtvirtindami vokiškas sąvokas bei žodžius, vartotus pamokoje. Apibendrinant pamoką, mokiniai ant simbolinių žibintų užrašė, kas, jų manymu, yra šviesa.

Džiugu, kad šią pamoką šviesa ir šiluma jungė visus, dalyvavusius pamokoje. Juk uždegant ugnį akcentuojama šviesos reikšmė pasauliui ir prisimenama šv. Martyno nešta žinia: „Kas pasidalija su kitu, tas laimi“.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.