Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
faksas (8 46) 34 59 10
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:


Neįprasta pamoka muziejuje

Vis dažniau progimnazijoje organizuojamos pamokos netradicinėje aplinkoje. 6 b ir 6v klasių mokiniai dalyvauja emocinio ugdymo projekte  „Žmogus ir šuo – susitikimai, kurie įkvepia“. Lietuvių kalbos ir literatūros pamoka šį kartą vyko muziejuje. Jie ne tik mokėsi sukauti dėmesį, susikoncentruoti ties vienu dalyku, bet  ugdė pastabumą, kūrybiškumą, lavino estetinį skonį, mokėsi elgesio kultūros. Mokiniams labai patiko dirbti netradicinėje erdvėje. Komandinis darbas mokė prisiimti atsakomybę už komandos narius ir ieškoti kompromiso, kad pasiektų bendro rezultato.

O rezultatas buvo puikus. Išradingumo, kūrybiškumo netrūko nė vienai komandai. O tai, kad pamoką vedė du keturkojai draugai, skatino labiau susikaupti ir „surėmus pečius” atlikti užduotis kuo atsakingiau ir išradingiau. Reflektuodami mokiniai džiaugėsi, kad vis dažniau mokykla tampa be sienų, o mokymasis labiau tampa nenuobodus, netradicinis, netikėtas.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.