Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /home/gedminai/domains/gedminai.lt/public_html/n/wp-config.php on line 90
Mokymo(si) veiklos Kuldigos Centro vidurinėje mokykloje | Gedminų progimnazija
Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
Mokymo(si) veiklos Kuldigos Centro vidurinėje mokykloje

Rugsėjo 30 – spalio 4 dienomis progimnazijos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Saulius Rudelis, pradinio ugdymo mokytojos Daiva Gaučytė bei Indra Sudeikienė, matematikos mokytoja Sandra Kazelskienė ir vokiečių kalbos mokytoja Regina Gedmontienė viešėjo Kuldigos (Latvija) Centro vidurinėje mokykloje, kur susitiko Nordplus Junior paprogramės projekto „21st Century Lesson“ dalyviai iš Latvijos, Norvegijos bei Lietuvos.

Susitikimo metu projekto dalyviai, pristatę Lietuvos bei Norvegijos mokyklas mokymo(si) veiklų šeimininkams, išsamiai susipažino su Kuldigos Centro vidurinės mokyklos veikla, Latvijos švietimo sistema.

Lietuvos bei Norvegijos mokytojai, pasidaliję savo patirtimi apie švietimo aktualijas ir IKT priemonių taikymą įvairių dalykų mokyme, stebėjo latvių kolegų informacinių technologijų, anglų kalbos, technologijų, integruotą gamtos mokslų ir IT pamokas; susipažino su kolegų taikomais metodais, IKT priemonėmis bei IKT taikymo galimybėmis pamokoje.

Mokymo(si) veiklų metu projekto dalyviai lankėsi Ventspilio mokslo ir technologijų muziejuje „Kuržemės Democentras“. Mokslo ir technologijų muziejus „Kuržemės Democentras“ yra interaktyvus centras, vaikams, jaunuoliams ir visiems kitiems susidomėjusiesiems siūlantis aktyvų, įkvepiantį, įdomų ir naujų potyrių kupiną nuotykį, supažindinantį su technologijų pasauliu. Mokslo ir technologijų muziejuje rengiamomis interaktyviomis ekspozicijomis, kūrybinėmis dirbtuvėmis ir kitais šviečiamaisiais renginiais siekiama suteikti lankytojams žinių apie Kuržemėje gaminamus technologinius produktus bei paskatinti vaikus ir jaunimą domėtis technologijomis ir rinktis karjerą, susijusią su inžineriniais bei gamtos mokslais. Projekto dalyviai taip pat lankėsi Ventspilio bei Latvijos (Ryga) universitetų gamtos mokslų centruose, kur susipažino su studijų programomis bei naujausia IKT įranga, kuria darbuojasi ten studijuojantys studentai.

Kūrybinių dirbtuvių „IKT: pranašumai ir problemos“ metu, projekto dalyviai diskutavo apie IKT teikiamą naudą bei problemas, diegiant jas į ugdymo procesą.

Gedminiečių komanda parsivežė keletą idėjų, kaip būtų galima paįvairinti ugdymo(si) procesą progimnazijoje, kuriomis nekantrauja pasidalinti su bendruomene, o vasario mėnesį laukiame kolegų iš Latvijos bei Norvegijos savo progimnazijoje, kur galėsime pasidalinti savo patirtimi, idėjomis apie XXI amžiaus pamoką bei pratęsti diskusijas bei mokyklų bendradarbiavimą.

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui Saulius Rudelis

Nordplus Junior programą administruoja Tarptautinių programų agentūra (angl. IPO) Švedijoje

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.