Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /home/gedminai/domains/gedminai.lt/public_html/n/wp-config.php on line 90
Mokyklinis projektas „Valgyk + Judėk + Žinok = Sveikata“ | Gedminų progimnazija
Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
Mokyklinis projektas „Valgyk + Judėk + Žinok = Sveikata“

Gedminų pagrindinės mokyklos vyresniųjų klasių mokiniai (5-8 klasės) ir mokytojai įsijungia į respublikinį  projektą „Sveikatiada“. Tuo pačiu metu pradedamas vykdyti mokyklinis projektas „Valgyk+ Judėk +Žinok =Sveikata“ (kuris papildo ir išplečia projektą „Sveikatiada“).

Turbūt ne naujiena, kad žinojimas yra jėga. Apie sveiką mitybą ir jo svarbą šnekama ne tik per masines informacines priemones, bet ir per pamokas bei namuose. Galvos išūžtos nuo sveikos mitybos svarbos augančiam ir bręstančiam organizmui. Bet  šią svarbią ir tuo pačiu skanią ir kvapnią temą mes, gedminiečiai, galėsime pažvelgti ne tik skaniai, bet ir linksmai. Intriguoja?

Tikrai ne naujiena, kad daugelis  pro pirštus žiūri į sportuojantį žmogų. O dauguma paauglių sportą įsivaizduoja kaip rankų mankštinimą judesiu – ranka – burna, t.y. užkandžiavimą, kuris kūno kultūros mokytojus veda į neviltį. Tad negaliu meluoti, visi matėte išpieštą mokyklos kiemą įvairiom formom, tai Jums ir dėl Jūsų, kad pertraukų metu galėtumėt pajudėti ir pasportuoti. Juk judant ir rungtyniaujant būna ne tik linksma, bet ir ugdoma valia. Džiaugiamės ir dėkojame  šiems projekto vykdytojams Šuklinui Deividui 7e, Pangoniui Ryčiui 7c, Venckui Valdui 7b , Rakauskui Gintui 7b,  mokytojoms  N. Triuškienei ir V. Gnedojienei už aikštelių išbraižymą bei uždažymą. Ačiū  tėveliams Ūselienei Ingai 7d ir Andrejui Baldinui 4d , kurie parėmė projektą padovanodami dažų. Susitiksim ir pasportuosim?

 

Projektas apima ir žinojimą, tad per istorijos, fizikos, technologijų, geografijos, anglų, rusų, kūno kultūros, šokio ir muzikos pamokas, vykdydami projektus,  sužinosit ir aptarsit įvairias sritis, kuriose sveikata ir sveikas gyvenimo būdas susipina ir papildo vienas kitą. Metų eigoje ne tik sportuosim, domėsimės ir rinksime informaciją,  bet ir šoksim.

Dalyvaudami respublikiniame projekte „Sveikatiada“, rengiame sveiko maisto iš ekologiškų daržovių ir vaisių pristatymą bei degustaciją  tema „Vaisių ir daržovių mitingas“. Būtų smagu ir malonu, kad prisijungtų 5-8 klasių mokiniai ir suneštų savo sode, kaime ar namuose užaugintų vaisių ir daržovių. Iš jų septintokai pagamintų skanių ir traškių salotų, o desertui- pyragų ir sausainių. Kas turi noro ir ūpo paragauti, kviečiame visas rudens gėrybes nešti iki spalio 10 dienos į technologijų 122 kabinetą   pas mokytojas Rasą ir Vidą. Visi, kurie prisidės prie bendro stalo, bus laukiami rudens mitinge.

Tikiu, kad bendradarbiausime, o metų gale bus smagu įvertinti mūsų visų bendrą darbą. Ką sudomino ar turite pasiūlymų, kreipkitės pas projekto koordinatorę- mokytoją Indrę Baldinienę.

Spalio antrąją savaitę visi kviečiami į projekto pristatymus:

2013-10-10d.- per antrą pamoką bus maisto produktų sudėties pristatymas (6 klasės). Pertraukų metu- konsultacijos 2 aukšto fojė.

2013-10-10d. projekto „Valgyk+ Judėk +Žinok =Sveikata“- judriųjų aikštelių atidarymas per trečią pamoką (9. 50 -10.35) (pagal meteorologines sąlygas) mokyklos didžiajame kieme.

2013-10-11d. projektų „Valgyk+ Judėk +Žinok =Sveikata“ bei „Sveikatiada“ – “Vaisių ir daržovių mitingas“- sveiko maisto iš ekologiškų daržovių ir vaisių pristatymas bei degustacija. Per ketvirtą-ą pamoką  (10. 55- 11. 40) į aktų salę kviečiami visi  7 klasių mokiniai ir visi, kurie prisidėjo prie fiestos kūrimo.

[nggallery id=153]

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.