Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /home/gedminai/domains/gedminai.lt/public_html/n/wp-config.php on line 90
Mokiniai – mokiniams | Gedminų progimnazija
Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
Mokiniai – mokiniams

   Programos „Erasmus+“ projekte „Learning Differently!“ dalyvaujantys mokiniai Amėja V. (7a kl.), Eva K. (7a kl.) ir Kristijonas T. (8e kl.) spalio mėnesį keliavo į Bulgariją, Varną, kur vyko jau trečioji tarptautinė projekto mokymo(si) veikla. Ten gedminiečiai pasisėmė patirties ir praktinių įgūdžių, kaip pagerinti rašymo, skaitymo ir klausymo gebėjimus, lavinti kūrybiškumą.

    Džiugu, kad projekto dalyviai šia patirtimi pasidalijo su kitais progimnazijos mokiniais – vedė pamoką 7a klasei. Septintokai plačiau sužinojo apie projekto mokymo(si) veiklą, vėliau atliko praktinę užduotį: kiekvienas ant akmenėlių nupiešė savo pasirinktą paveikslėlį, po to mokiniai buvo suskirstyti į poras ir kūrė pasakojimą apie ant akmenėlių nupieštus daiktus/ gyvūnus/ reiškinius. Užduotis buvo nelengva, bet labai įdomi. O dar įdomiau buvo klausytis sukurtų pasakojimų!

    Jaunieji mokytojai ir septintokai patvirtino, kad tokios pamokos reikalingos: jose ne tik perteikiamos projekto metu įgytos žinios, išbandomi atrasti nauji mokymo(si) būdai, metodai, bet ir yra galimybė „pasimatuoti“ mokytojo profesiją.

[ngg src=”galleries” ids=”616″ display=”basic_thumbnail”]

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.