Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
faksas (8 46) 34 59 10
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:


  Iš tiesų mokėmės kitaip

Pirmąją kovo savaitę aš, Ugnė (6a kl.), kartu su Skomantu P. ir Ema M. (6d kl.)  vykome į Rumuniją, į Botosani miestą. Ten 5 dienas vyko programos „Erasmus+“ projekto tarptautinės mokymo(si) veiklos. Kadangi mūsų projektas vadinasi „Learning differently!“, taigi mes mokėmės mokytis kitaip. Mokymosi veiklų metu mokiniai iš partnerių šalių (Lenkijos, Kroatijos, Bulgarijos, Rumunijos ir Lietuvos), dalyvaudami pamokose, kūrybinėse dirbtuvėse, susipažino su strategijomis, metodais, kurie padeda mokytis kalbų, tekstų kūrimo principų, išlaisvinti kūrybiškumą, susipažinome ir praktiškai išbandėme IKT įrankius: kūrėme interaktyvias užduotis, mokymosi medžiagą. Išmokome naudotis programomis Aurasma, Quizizz, Quizlet, Bighugelabs, kurti tekstus, gaminome kaukes ir su jomis vaidinome savo sukurtas pasakas. Visi dalyviai su malonumu prisimename  vakarą, kurio metu partneriai pristatė savo šalies tautinį kostiumą, kartu mokėmės tradicinių rumunų šokių, klausėmės rumunų liaudies dainų, vaišinomės tradiciniu pyragu.

   Man labai patiko meno dirbtuvės, kur buvo galima pasidaryti rankdarbių iš modelino, plastikinių šiaudelių, vielos ir karoliukų. Skomantui patiko lobio ieškojimas (jo ieškant, teko įveikti daug sudėtingų skaitymo užduočių), o Emai – sukurti tekstą ir jį suvaidinti. Tokiose projekto mokymo(si) veiklose dalyvavome pirmą kartą. Mums šios veiklos paliko didelį įspūdį ir labai naudingos, buvo labai įdomu susipažinti su Rumunijos kultūra, tradicijomis, kalba, bendrauti su projekto dalyviais, dirbti ir mokytis tarptautinėse grupėse.  

 

Ugnė Freitakaitė, 6a kl. mokinė

 

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis straipsnis (pranešimas) atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už medžiagos turinį ir už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.