Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /home/gedminai/domains/gedminai.lt/public_html/n/wp-config.php on line 90
Mokausi aš – mokaisi tu | Gedminų progimnazija
Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
Mokausi aš – mokaisi tu

Sausio 20 dieną Gedminų pagrindinės mokyklos devintokai dalyvavo profesiniame projekte „Mokausi aš – mokaisi tu“, kuriame 1a ir 1b klasės mokinius supažindino su popieriaus plastika.

Technologijų mokytoja V.Gnedojienė pasakojo, jog šis mokyklinis projektas organizuojamas antrus metus iš eilės. Jos nuomone, pirmokams naudinga susipažinti su popieriaus plastika, o devintokams verta bent keletą valandų pabūti pedagogo „kailyje“.

Pirmokų mokytojos V.Kupšienė ir I.Sudeikienė teigė, jog devintokai puikiai atliko užduotį, buvo dėmesingi, švelnūs, puikūs mokytojai, sugebėjo mažiesiems perteikti savo žinias. Jos pastebėjo, kad pirmokams veikla labai patiko, ugdytiniai buvo dėmesingi, dirbo noriai.

Devintokai taip pat neslėpė susižavėjimo nuveiktu darbu. Paklausti, ar drąsu buvo eiti į pirmokų klases, teigė, jog tik iš pradžių stipriau daužėsi širdis, o pradėjus dirbti įtampa dingo. Mažieji elgėsi drąsiai ir patys išsirinko savo mokytojus. Vis dėlto devintokai prisipažino manantys, kad sunkiau jiems bus vasario vidury, kada  mokys ketvirtokus.

[nggallery id=45]

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.