Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /home/gedminai/domains/gedminai.lt/public_html/n/wp-config.php on line 90
„Micro:bit kūrėjų diena” Klaipėdoje | Gedminų progimnazija
Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
„Micro:bit kūrėjų diena” Klaipėdoje

Lapkričio 21 d. Klaipėdos mokslų ir technologijų parke vyko 5-7 kl. mokiniams skirtas renginys Micro:bit kūrėjų diena”, kurį organizavo informatikos mokytojai (taip pat ir mūsų progimnazijos mokytojas Gediminas Jonauskas), Klaipėdos miesto meras ir savivaldybė, VšĮ Edukateka, VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, UAB EIT Sprendimai ir VšĮ Klaipėdos ekonominės plėtros agentūra.

Miesto svečius ir klaipėdiečius pasveikino miesto meras Vytautas Grubliauskas. Organizatoriai Klaipėdos ir aplinkinių miestų mokinius bei jų mokytojus supažindino su „Micro:bit” kompiuteriukais ir jų teikiamomis galimybėmis. Projekto organizatorių teigimu, praėjusių metų gruodį gimusi iniciatyva „Kompiuteriukai vaikams” įgyja pagreitį. Kompiuteriukai šiuo metu jau pasiekė tūkstančius Lietuvos penktokų.

Vėliau vyko programavimo konkursas, kuriame mūsų progimnazijai atstovavo 4d klasės mokiniai Izabelė Mažeikytė, Justas Ragauskas, Vytautas Zokas bei jų mokytoja Vilma Gaidjurgienė. Šios klasės mokiniai dalyvauja respublikiniame projekte „Informatika pradiniame ugdyme“, todėl ir nusprendė išbandyti savo jėgas kartu su penktokais, šeštokais ir septintokais. Mokiniai su „Micro:bit” kompiuteriukais turėjo atlikti tris programavimo užduotis.

Nors prizą (EPSON spausdintuvą) už geriausiai atliktą užduotį laimėjo Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos mokinių komanda, tačiau mūsų mokyklos ketvirtokai nenusivylė. Į savo mokyklą jie grįžo pilni įspūdžių, sužinoję ir išmokę daug naujo. Mokiniai nusprendė nusipirkti tokius kompiuteriukus ir užprogramuoti juos taip, kad šie atliktų pačias neįtikėčiausias komandas.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.