Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
faksas (8 46) 34 59 10
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:


Learning through eTwinning

Spalio 3 – 6 dienomis direktoriaus pavaduotojas ugdymui, šokio mokytojas Saulius Rudelis Tbilisyje (Gruzija) dalyvavo eTwinning programos kontaktiniame seminare “Learning through eTwinning” („Mokymasis su eTwinning“), į kurį susirinko daugiau nei 80 meninio ugdymo dalykų, istorijos, etnokultūros, užsienio kalbų mokytojų iš Jungtinės Karalystės, Lenkijos, Prancūzijos, Latvijos, Vokietijos, Azerbaidžano, Turkijos, Ukrainos, Vengrijos bei Lietuvos.

Seminaro plenarinio posėdžio metu kalbėjo Gruzijos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos bei Gruzijos Europos ir Euro-Atlantinės integracijos ministerijos atstovai, aptartas naujas požiūris į mokyklą bei Gruzijos švietimo sistemos integracijos kelias į Europą.

Britų tarybos mokyklų ambasadorius, Tarptautinių mokyklų partnerių specialistas, Pasaulio mokymosi asociacijos narys Chris Williams savo pranešime pristatė geros bei efektingos  partnerystės vykdant projektus faktorius.

Seminaro metu dalyviai buvo supažindinti su kai kuriais eTwinning įrankiais, taip pat gavo naudingų patarimų apie Web2.0 mokymo priemones ir metodus, turėjo išskirtinę galimybę dalyvauti projektų planavimo procese su mokytojais iš įvairių šalių, kartu mokytis, kalbėtis ir diskutuoti apie aktyvų mokymą ir mokymąsi. Mokytojas Saulius Rudelis kartu su mokytojais iš Lenkijos, Gruzijos, Vengrijos bei Jungtinės Karalystės užregistravo projektą „That’s the way we celebrate!“, kuriame dalyvaus ir  Gedminiečiai.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.