Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
faksas (8 46) 34 59 10
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:


KONKURSAS „SVEIKATOS KULTŪROS ŽINOVAI“

Gruodžio 5 d. penkių 5d klasės mokinių komanda kartu su progimnazijos sveikatos specialiste vyko į Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biurą, kuris organizavo konkursą „Sveikatos kultūros žinovai“.  Šio konkurso tikslas – formuoti teisingą  mokinių požiūrį į savo sveikatą, ugdyti sveikos gyvensenos kultūros įgūdžius ir didinti sveikatos raštingumą.

Dalyviai varžėsi intelektualiame ir linksmame komandiniame žaidime – protmušyje apie sveikatą. Mokiniai atsakinėjo į įvairius klausimus apie sveikatą – pradedant klausimais iš medicinos istorijos, žmogaus fiziologijos, biologijos bei anatomijos sričių ir baigiant sveikos gyvensenos bei sporto temomis.

Šauniai pasirodė ir mūsų progimnazijos 5 d klasės komanda: Ula Daniusevičiūtė, Beatričė Kairytė, Ema Milkerytė, Katerina Gorbačionok ir Gabrielė Kasperaitė. Džiaugiamės linksmai praleistu laiku, igytu sveikatos žinių bagažu, padėkos raštais ir gautomis dovanėlėmis.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.