Warning: Constant WP_DEBUG already defined in /home/gedminai/domains/gedminai.lt/public_html/n/wp-config.php on line 90
Įvyko pirmasis Comenius projekto susitikimas | Gedminų progimnazija
Klaipėdos miesto herbas Klaipėdos miesto herbas
Klaipėdos Gedminų progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Gedminų g. 3
Klaipėda LT-94167
Įmonės kodas: 190444130

Telefonai:
raštinės (8 46) 34 61 09,
El. p. mokykla@gedminai.lt


Kur mus rasti?

Dalyvaujame projektuose:
Įvyko pirmasis Comenius projekto susitikimas

Lapkričio 14-18 dienomis mūsų mokykloje įvyko pirmasis tarptautinio  Comenius daugiašalės mokyklų partnerystės projekto „Meno kalba“  mokytojų ir mokinių susitikimas. Jame dalyvavo 13 mokytojų ir mokyklos vadovų iš Lenkijos, Latvijos, Rumunijos ir Turkijos bei vienas mokinys iš Lenkijos. Susitikimo metu projekto dalyviai susipažino su mūsų mokykla, miestu, apsilankė Klaipėdos miesto rotušėje, kur šiltai sutiko ir svečius pasveikino miesto meras V.Grubliauskas.

Svečiai iš užsienio stebėjo atviras istorijos, lietuvių kalbos, integruotą šokio ir anglų kalbos,  geografijos, rusų kalbos, dailės ir technologijų pamokas, susipažino su mokyklos GTUC veikla.  Diskusijų metu buvo aptartos stebėtos pamokos bei veiklos, pasidalyta patirtimi, pristatyti projekto logotipai, talismanai, projekto internetinė svetainė, numatytos projekto veiklos.

Neužmirštamų akimirkų projekto dalyviai patyrė lankydamiesi Palangoje, Juodkrantėje, šokdami lietuviškus folklorinius šokius, dainuodami dainas net keturiomis projekto šalių kalbomis. Mūsų mokyklos mokiniams didelį įspūdį paliko projekto šalių bei mokyklų pristatymai, tautiniai žaidimai.

Šis susitikimas buvo įdomus, šiltas, turiningas.

[nggallery id=36]

Komentarai nepriimami.